Te pary rzadko pokazują się razem. Cenią sobie spokój i chronią swoją prywatność

Choć w show-biznesie nie brakuje skandali i związków, które nie schodzą z pierwszych stron gazet, oni stronią od medialnego szumu i zainteresowania. Mimo że są razem od lat, cenią sobie spokój i dbają o prywatność. Poznaj drugie połówki gwiazd!

Choć tworzą udane, wieloletnie związki, rzadko można ich spotkać na ściankach czy imprezach branżowych. Grubą kreską oddzielają życie prywatne oraz zawodowego. Te pary nie lubią być na świeczniku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Socha w tym kolorze jak BOGINI

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski. Tworzą zgrany duet od 25 lat

Małgorzata Socha chętnie dzieli się w  mediach społecznościowych swoją codziennością i zdjęciami z imprez branżowych. Zawsze jednak dba, by nie naruszały one prywatności jej oraz bliskich. Rzadko pokazuje się ze swoim mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Para wzięła ślub w 2008 roku, a związali się ze sobą ponad 25 lat temu. Mężczyzna jest z zawodu inżynierem, a świat show-biznesu nieszczególnie go interesuje.

 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. "My nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać"

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są ze sobą od ok. 3 lat, jednak rzadko pokazują się razem. Mężczyzna przyznał w programie Kuby Wojewódzkiego, że nie chcą wpuszczać mediów do swojego życia prywatnego, ponieważ najpewniej zadziałałoby to na ich niekorzyść. - My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy takiej potrzeby — przyznał cytowany przez plejada.pl

 
 

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki rzadko pokazują się razem. Są małżeństwem od 2018 roku

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są małżeństwem od ponad czterech lat. Ślub wzięli latem 2018 roku, a pod koniec 2020 na świat przyszła ich córeczka. Choć oboje zawodowo zajmują się aktorstwem, grubą kreską oddzielili karierę od życia prywatnego, którego bardzo strzegą. Rzadko pokazują się razem gdzie indziej, niż na planie. Mogliśmy podziwiać ich w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle".

 

Ewa Farna i Martin Chobot występowali razem przez 12 lat

Ewa Farna i Martin Chobot wzięli ślub w tajemnicy przed mediami we wrześniu 2017 roku. Spotykali się jednak zdecydowanie dłużej. Mają dwójkę dzieci: syna Artura (2019) oraz córkę Ellę (2022). Choć na scenie tworzyli zgrany duet przez prawie 12 lat (Martin grał w jej zespole), pilnie strzegą swojej prywatności i rzadko pojawiają się razem w mediach.

 
Więcej o: