Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. To bardzo modne strzyżenie! "Obłędnie wyglądasz!"

Ten trend powrócił po latach! Na wiosnę rezygnujemy z prostego boba na rzecz intensywnego cieniowania i fryzury pełnej warstwa. Ma być lekko i stylowo! I na taką fryzurę postawiła Paulina Sykut-Jeżyna.

W modzie wiele trendów powraca niczym bumerang. A cieniowanie i tak zwane pazurki były hitem lat 90. i 00. Rozpowszechniły je między innymi Jennifer Aniston i Courtney Cox, grające Monicę i Rachel w kultowym serialu „Przyjaciele". Teraz  fryzury tego typu nazywa się je jako long bixie, a internet wręcz oszalał na ich punkcie. Na podobną fryzura postawiła znana i lubiana Paulina Sykut-Jeżyna.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Nowa fryzura razem z nowym kolorem. To cięcie jest bardzo modne!

Prezenterka na swoim instagramowym profilu pokazała się w nowej odsłonie. Zmieniła fryzurę na mocno wycieniowane włosy, z przedziałkiem na boku. Przód układa się w podwinięte stopniowane warstwy, co wygląda niezwykle dziewczęco. Przód włosów jest dosyć krótki, a dolne partie długie. Całość wygląda lekko i świeżo. Tego typu strzyżenie dodaje włosom objętości, choć w przypadku Pauliny istotny jest też świetlisty kolor, który pięknie odbija światło. Jest to ciepły odcień brązu, który wygląda bardzo naturalnie i zdecydowanie pasuje do jej typu urody.

 

Jak stylizować wycieniowane włosy? To proste!

Tak naprawdę precyzyjne strzyżenie tego typu nie wymaga zbyt wiele uwagi. „Piętra" wywijają się same i wystarczy je utrwalić. Jednak efekt wow uzyskamy dzięki okrągłej dużej szczotce, na którą to wywija się włosy w dwóch kierunkach. Górną do dołu, wywijając końcówki w kierunku twarzy, a dolną do góry. Przydatna będzie pianka lub spray dodający objętości, które nakładamy na wilgotne włosy. Możemy też posłużyć się pudrem, jednak już po wysuszeniu, wmasowując go u nasady. Całość utrwalamy lekkim lakierem.

Więcej o: