Edyta Herbuś zrzuciła biustonosz i zapozowała topless. Film wprawił fanów w osłupienie. "Jak odważnie"

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami nagraniem, gdzie zapozowała przed obiektywem ukochanego topless. Tancerka, rezygnując z górnej części od bikini, zaskoczyła internautów, którzy błyskawicznie zareagowali w komentarzach pod wpisem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

41-letnia Edyta Herbuś swoją przygodę z tańcem i telewizją zaczęła już od najmłodszych lat. Widzowie znają ją również z ról w takich produkcjach jak: "Pierwsza miłość", "Klan", "Plebania" czy "Na Wspólnej". Obecnie tancerka spełnia się również jako prowadząca program "You Can Dance - Nowa Generacja" w TVP. Gwiazda świetnie odnajduje się również, w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 256 tys. osób.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Edyta Herbuś topless. Tancerka przeszła samą siebie i zapozowała jedynie w dole od bikini

Edyta Herbuś lubi dzielić się z obserwatorami kulisami życia prywatnego oraz zawodowego. Tym razem aktorka na bieżąco relacjonuje swoje wakacje z ukochanym, Piotrem Bukowieckim w Wietnamie. Najnowszy post w postaci filmu, gdzie tańczy na brzegu morza, wprawił jej fanów w osłupienie. Tancerka zrezygnowała z zakładania góry od stroju kąpielowego i pokazała się topless. Na nagraniu ma na sobie tylko dół od bikini. W opisie dodała:

Kiedy Wenus — planeta MIŁOŚCI wchodzi do znaku rozmarzonych RYB, (mój ci on) poziom romantyzmu w powietrzu wzrasta... To idealne klimaty dla współczesnego ROMEA, by wyznać ukochanej swoją MIŁOŚĆ… Fajnie jest spojrzeć na siebie JEGO oczami … Przyjmuję dziś do serca to romantyczne wyznanie.
 

Lawina komentarzy pod najnowszym postem Edyty Herbuś. Fani są w szoku

Edyta Herbuś, pozując topless w morzu, zaskoczyła swoich obserwatorów, którzy nie kryli swoich emocji w komentarzach pod wpisem. Wiele z nich przyznaje, że jest to niecodzienny widok i są również zachwyceni romantycznym opisem, załączonym do nagrania.

Przez chwilę myślałam, że na tym filmiku to Stephanie Seymour z lat 90-tych.
Taka to pożyje, pięknie.
Jak odważnie
trochę zazdroszczę, takiego ciała i swobody.
Piękna, świadoma i wolna... To przywilej niewielu...
Edyta Ty tam robisz za Afrodytę.
Naturalne piękno
Cudowna nimfa
Więcej o: