Marcelina Zawadzka eksponuje długie nogi w kusej sukience i skrzydłach. "Wyglądasz jak Dzwoneczek"

Marcelina Zawadzka na Instagramie chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Niedawno zamieściła zdjęcia z Bangkoku, gdzie świętowała 34. urodziny. Jej stylizacja zachwyciła fanów.

Modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z Bangkoku. Pokazała się w kusej sukience odsłaniającej nogi i skrzydłach motyla. Fani są zachwyceni zmysłowymi fotografiami. 

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Zawadzka w kusej sukience i skrzydłach motyla. "To symbol przemijania"

Marcelina Zawadzka, finalistka Miss Polonia 2011, pracuje jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła programy takie jak "The Voice of Poland", "Bake Off – Ale ciacho!" czy "Pytanie na śniadanie".

25 stycznia modelka obchodziła 34. urodziny, które postanowiła świętować w Tajlandii. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu. Na jednym z nich pozuje na tarasie widokowym ekskluzywnego hotelu w Bangkoku. Ubrana jest w czarną wykończoną koronką krótką sukienkę eksponującą długie nogi, a na plecach ma skrzydła motyla, które mają symbolizować metaforę urodzin. Jak sama przyznaje, motyl kojarzy się nie tylko z lekkością i życiem, ale również z przemijaniem.

Byłam pewna, że te skrzydełka motyla założyłam przez przypadek, ale teraz myślę, że jest to idealna metafora do urodzin. Motyl kojarzy się z pięknem, wolnością, lekkością i życiem, ale to również symbol przemijania… przemiany i transformacji. Jako przemiana fizyczna, psychiczna, mentalna, również w sensie uleczania, uzdrowienia, osiągnięcia dojrzałości itd… Czuje, że pasuje do mnie i do zmian, które przeszłam.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Modelka przyciągnęła uwagę fanów. Zachwyt w komentarzach 

W komentarzach fani nie kryją zachwytu nad świetną sylwetką Marceliny.

Wyglądasz jak Dzwoneczek, cudownie.
Jesteś cudowną kobietą. Jesteś zjawiskiem jak dla mnie.
Wszystkiego Najlepszego! Bangkok to zaiste wspaniałe miejsce na urodziny.
PIĘKNOŚCI. Klasa połączona z seksapilem.
Oj Marcelinka, tylko nam nie odlatuj.
Więcej o: