22-latka ma nieprawdopodobnie długi tułów. Od internautów słyszy, że "wygląda jak dżdżownica"

22-letnia Emmie jest aktywna fizycznie i może pochwalić się niezwykle wysportowaną i smukłą sylwetką. Na tiktokowym profilu z dumą prezentuje umięśniony brzuch, jednak internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. Ich zdaniem Emmie ma niewiarygodnie długi tułów.

Dziewczyna stara się nie przejmować negatywnymi komentarzami. Publikuje nagrania z siłowni i motywuje fanów, aby dbali o dobrą formę fizyczną i zdrowo się odżywiali. Mimo to pod filmami regularnie odzywają się hejterzy krytykujący jej sylwetkę.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Najprzystojniejszy mężczyzna świataWybrano najprzystojniejszego mężczyznę świata wg. "boskiej proporcji"

22-latka ma długi tułów. Ludzie piszą jej, że "wygląda jak dżdżownica"

Ciało człowieka ma różne kształty – jedni są wysocy, inni niscy, mają za duże lub za małe stopy, niektórzy przejmują się nieproporcjonalną głową czy odstającymi uszami. Każdy z nas jest inny i nie powinno to być obiektem żartów. 22-letnia Emmie, użytkowniczka TikToka, na własnej skórze przekonała się, że ludzie potrafią być nietaktowni i wredni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dziewczyna pokazuje na filmach smukłe i wyrzeźbione ciało, ale zamiast spotkać się z miłymi i pochlebnymi komentarzami, zderzyła się z hejtem i krytyką. Komentujący wytykają Emmie, że ma nieproporcjonalnie długi tułów, co sprawia, że "wygląda jak dżdżownica". Z pewnością wiele osób sądziło, że jest bardzo wysoka. Okazuje się zaś, że dziewczyna mierzy zaledwie 160 centymetrów wzrostu.

loteria (zdjęcie ilustracyjne)Mąż zostawił ją dla przyjaciółki. Teraz wygrała ponad milion złotych

Emmie na przekór hejterom nadal pokazuje ciało. W komentarzach można spotkać sporo hejtu

Pod filmami dziewczyny można spotkać wiele nieprzyjemnych komentarzy, jednak nie zrażają one Emmie. Nadal publikuje filmy, na których z dumą pokazuje swoje ciało.

Ona wygląda jak dżdżownica.
Mam pytanie, jak blisko siedzisz w aucie od kierownicy?
Nigdy nie widziałam osoby z tak długim tułowiem.

Nie brakuje jednak osób, które wspierają Emmie. 

Z takimi proporcjami powinnaś być modelką!
Każde ciało jest inne i nie ma w tym nic złego. Dziewczyno, należy Ci się szacunek!
Więcej o: