22-latka ma nieprawdopodobnie długi tułów. Od internautów słyszy, że "wygląda jak dżdżownica"

22-letnia Emmie jest aktywna fizycznie i może pochwalić się niezwykle wysportowaną i smukłą sylwetką. Na tiktokowym profilu z dumą prezentuje umięśniony brzuch, jednak internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. Ich zdaniem Emmie ma niewiarygodnie długi tułów.

Dziewczyna stara się nie przejmować negatywnymi komentarzami. Publikuje nagrania z siłowni i motywuje fanów, aby dbali o dobrą formę fizyczną i zdrowo się odżywiali. Mimo to pod filmami regularnie odzywają się hejterzy krytykujący jej sylwetkę.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

22-latka ma długi tułów. Ludzie piszą jej, że "wygląda jak dżdżownica"

Ciało człowieka ma różne kształty – jedni są wysocy, inni niscy, mają za duże lub za małe stopy, niektórzy przejmują się nieproporcjonalną głową czy odstającymi uszami. Każdy z nas jest inny i nie powinno to być obiektem żartów. 22-letnia Emmie, użytkowniczka TikToka, na własnej skórze przekonała się, że ludzie potrafią być nietaktowni i wredni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dziewczyna pokazuje na filmach smukłe i wyrzeźbione ciało, ale zamiast spotkać się z miłymi i pochlebnymi komentarzami, zderzyła się z hejtem i krytyką. Komentujący wytykają Emmie, że ma nieproporcjonalnie długi tułów, co sprawia, że "wygląda jak dżdżownica". Z pewnością wiele osób sądziło, że jest bardzo wysoka. Okazuje się zaś, że dziewczyna mierzy zaledwie 160 centymetrów wzrostu.

Emmie na przekór hejterom nadal pokazuje ciało. W komentarzach można spotkać sporo hejtu

Pod filmami dziewczyny można spotkać wiele nieprzyjemnych komentarzy, jednak nie zrażają one Emmie. Nadal publikuje filmy, na których z dumą pokazuje swoje ciało.

Ona wygląda jak dżdżownica.
Mam pytanie, jak blisko siedzisz w aucie od kierownicy?
Nigdy nie widziałam osoby z tak długim tułowiem.

Nie brakuje jednak osób, które wspierają Emmie. 

Z takimi proporcjami powinnaś być modelką!
Każde ciało jest inne i nie ma w tym nic złego. Dziewczyno, należy Ci się szacunek!
Więcej o: