Przed tymi znakami zodiaku trudny miesiąc. Luty nie będzie dla nich łaskawy

Luty jest najkrótszym miesiącem w roku, jednak dla niektórych znaków zodiaku może się wyjątkowo dłużyć. Czeka ich wiele niespodzianek, ale nie będą one należały do szczególnie miłych.

Wydawałoby się, że rok dopiero się rozpoczął, tymczasem niedługo wchodzimy w drugi miesiąc 2023 roku. Dla czterech znaków zodiaku nadchodzący miesiąc może przysporzyć sporo kłopotów. Sprawdź, czy znajdujesz się w tym gronie. Oczywiście nie zapomnij, że horoskop należy brać z przymrużeniem oka i w ramach ciekawostki.

Zobacz wideo Nowości na Netfliksie w lutym 2023 r.

Luty. Czas refleksji dla lwów

Lwy w lutym nie będą miały łatwo. Będą musiały mocno się natrudzić, aby doprowadzić pewne sprawy do końca. Natłok problemów i obowiązków sprawi, że powinny odpocząć i doprowadzić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne do ładu. Z czasem pojawią się nowe możliwości, choć niekoniecznie takie, jakich się spodziewały. Czekają ich nowe wyzwania w pracy, jak i w domu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelce w lutym. Muszą zapomnieć o straconych szansach

Strzelce będą mierzyć się z problemami w życiu zawodowym. Przełożony może dostrzec ich niedyspozycję, co odbije się na relacjach w pracy. Negatywne myśli mogą krążyć wokół straconych szans i popełnionych błędach. Luty będzie dla nich ciężki, ale kolejne miesiące przyniosą wytchnienie.

Przeszłość da o sobie znać. Horoskop na luty dla ryb

Ryby muszą być ostrożne. W życiu zawodowym pojawi się ktoś, kto wzbudza zaufanie, lecz jego intencje wcale nie będą dobre. Odezwą się niezałatwione problemy z przeszłości, więc lepiej wreszcie zamknąć pewne sprawy i iść naprzód. Ryby powinny unikać lekkomyślnych zachowań, aby nie napotkać kłopotów w przyszłości.

Skorpiony w lutym. Odpoczynek przede wszystkim

Luty to niełatwy czas również dla skorpionów. Pochopne decyzje i nierozsądne zachowanie mogą doprowadzić do problemów i konfliktów. Mogą pojawić się problemy zdrowotne, przez co będą zmuszone zwolnić i nieco odsapnąć. Nadchodzący miesiąc powinien być dla skorpionów czasem, który poświęcą dla siebie – na rozwijanie swoich pasji oraz na odpoczynek od codziennej gonitwy.

Więcej o: