Kupiła suknię ślubną w lumpeksie za 11 zł. "Chyba już wiem, jaką założę na swój ślub"

Tiktokerka Martyna Jakubiak pochwaliła się niedawno swoją nową zdobyczą z lumpeksu. Jak zdradziła, udało jej się znaleźć sukienkę ślubną za 11 złotych. - Jest dosłownie jak nowa - pinformowała swoich widzów Jakubiak.
Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku:

Nie jest tajemnicą, że suknie ślubne w wielu salonach osiągają zawrotne ceny. Nie dziwi więc fakt, że wiele przyszłych panien młodych poszukuje sposobów na zmniejszenie wydatków. Niektóre na przykład decydują się na zakup sukienek w sklepach z odzieżą używaną. Jakiś czas temu jedna z influencerek chwaliła się, że znalazła w lumpeksie suknię ślubną za 39 zł:

Znalazła suknię ślubną w lumpeksie za 11 zł

Jeszcze tańszą suknię w sklepie z odzieżą używaną znalazła niedawno Martyna Jakubiak, która w mediach społecznościowych działa pod pseudonimem @martysiatko. Co ciekawe, kreacja kosztowała tylko 11 złotych. To koronkowa suknia w stylu boho. Martyna pochwaliła się swoim zakupem na TikToku. - Jest dosłownie jak nowa. Czysta i bez wad - zdradziła na nagraniu. 

Kupiła suknię ślubną w lumpeksie za 11 złKupiła suknię ślubną w lumpeksie za 11 zł TikTok//martysiatko

"Jest naprawdę klimatyczna"

Influencerka przyznała, że suknia jest na nią za mała. Z tego powodu postanowiła oddać ją do krawcowej. W przyszłości planuje założyć kreację na imprezę tematyczną. Zamierza przebrać się za gnijącą panną młodą z filmu Tima Burtona o tym samym tytule.

Zdaniem wielu osób, które obejrzały nagrania Martyny, suknia prezentuje się rewelacyjnie. 

Jest naprawdę klimatyczna! Śliczna.
Cudowna jest. Chyba już wiem, jaką założę na swój ślub!
Przepiękna

- możemy przeczytać pod jednym z nagrań. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: