Pamiętacie Ewę ze "Złotopolskich"? Teraz ma 50 lat i po latach postanowiła wrócić do show-biznesu

Renata Gabryjelska zapisała się w pamięci widzów rolą Ewy z serialu "Złotopolscy". Po pierwszych sukcesach aktorka zniknęła z show-biznesu. Po wielu latach przerwy gwiazda klasyka polskiej telewizji zdecydowała się przypomnieć o sobie. Dziś ma 50 lat. Czy bardzo się zmieniła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeszcze nie tak dawno losy bohaterów z serialu "Złotopolscy" śledziła cała Polska. To właśnie w tej produkcji można było po raz pierwszy zobaczyć piękną Renatę Gabryjelską, wcielającą się w rolę Ewy. Aktorka nigdy jednak nie zrobiła wielkiej kariery. Jej ostatnim dużym filmem był "Rób swoje, ryzyko jest twoje" z 2002 roku. Dziś, 50-latka postanowiła wrócić do show-biznesu.

Zobacz wideo Jennifer Coolidge wraca na salony [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Co się stało z Renatą Gabryjelską? Aktorka porzuciła karierę dla życia rodzinnego

Renata Gabryjelska była prawdziwą gwiazdą lat 90. Kobieta została wicemiss w konkursie Miss Polonia z 1993 roku. Następnie wystąpiła w głośnym filmie Juliusza Machulskiego "Girl Guide" oraz oczywiście w "Złotopolskich", w których wcieliła się w Ewę. Aktorka zagrała w większości z 1092 odcinków i była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci produkcji. Mogłoby się wydawać, że drzwi do kariery stoją przed nią otworem, jednak Gabryjelska nie zdecydowała się rozwijać kariery w show-biznesie. Zamiast tego skupiła się na życiu rodzinnym i swoim związku ze Stanisławem Tyczyńskim - założycielem RMF FM i jednym z najbogatszych Polaków. 

 

Co jakiś czas Renata Gabryjelska przypominała o sobie Polakom. Zdecydowanie najgłośniej w ostatnich latach zrobiło się o niej wraz z premierą jej filmu "Safe Inside". Thriller został doceniony przez zagranicznych krytyków. Szukając twarzy do swojej nowej produkcji, okazało się, że 50-latka nadal cieszy się sporym zainteresowaniem fotografów. Dziś odtwórczyni roli Ewy ze "Złotopolskich" po długiej przerwie wraca do show-biznesu.

 

"Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał". Renata Gabryjelska wraca do modelingu

O swoim powrocie do zawodu modelki 50-latka poinformowała w "Dzień Dobry TVN". Jak sama przyznaje, zainteresowanie fotografów było dla niej kompletną niespodzianką. Gabryjelska bała się także, że po tak długiej przerwie, zapomniała wszystkiego na temat modelowania. Na szczęście, z pozowaniem jest jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina. - Ciało to wszystko pamięta. To jest "PYK" i się dzieje magia. […] - przyznała kobieta - Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał, to duże zaskoczenie wrócić do modelingu w wieku 50 lat - podkreśliła. Jak dzisiaj wygląda celebrytka? Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, nie można się dziwić zainteresowaniu fotografów. 

 
Więcej o: