Usłyszała dźwięk za ścianą prysznica. Chwyciła za młotek i nie mogła uwierzyć. "Jakim cudem?"

Niemożliwe? A jednak. Życie pisze niesamowite scenariusze, również w przypadku pewnej użytkowniczki platformy TikTok. Kobieta podzieliła się niecodzienną sytuacją, która miała miejsce podczas budowlanych prac w jej domu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z dość niepozornej aplikacji, używanej głównie do synchronizacji ruchu ust w czasach Musical.ly, TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej kobiety, którą spotkała niecodzienna sytuacja.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Szokujące nagranie na TikToku. Kobieta podzieliła się wyjątkową nieprawdopodobną historią

Emily znana w sieci pod pseudonimem @dr.emzieees podzieliła się filmem, w którym pokazała, jak ratuje kota. Pupil o imieniu Winston podczas prac budowlanych w łazience utknął w ścianie. Pracownicy nieumyślnie zapieczętowali jej kota za płytą kartonowo-gipsową w nowo wyremontowanym pomieszczeniu. Po pewnym czasie kobieta usłyszała miauczenie zwierzęcia.

Pozdrowienia dla mamy Winstona za usłyszenie jego płaczu ze ściany. 'Dzięki Bogu beton nie stwardniał'.

Użytkowniczka TikToka szybko złapała za młotek i zaczęła kuć ścianę, wydostając zza ściany pupila. Opiekunka Winstona wytłumaczyła również, że kot został bezpiecznie odstawiony, gdy wykonawcy przyszli do pracy w łazience, ale mimo to udało mu się uciec i ukryć za ścianą, gdzie utknął na około sześć godzin.

Internauci nie kryją zaskoczenia zaistniałą sytuacją. Film szybko trafił do wielu osób

Nagranie prezentujące akcję ratowania kota szybko stało się bardzo popularne. Film, szybko przyciągnął miłośników zwierząt, z całej platformy, uzyskując do tej pory ponad 4,3 miliona wyświetleń i 516 800 polubień.

Kiedy ludzie z obsługi technicznej przychodzą, żeby wyremontować prysznic, ale nie zdają sobie sprawy, że Winston tam był.

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo słów zdziwienia i niedowierzania. Internauci podzieli się również swoimi doświadczeniami.

To niesamowite, jak wiele osób musiało również zniszczyć ścianę, aby wydostać kota. Ja też to zrobiłem. Nadal nie mam pojęcia, jak kot utknął.
Nie słyszeli go ani nie widzieli?
To jest straszne!
Niemożliwe, że tak się stało!
Jakim cudem? Biedny kot
To jest jak nowy lęk dla mnie teraz.
To się zdarza bardzo często!
Więcej o: