Pamiętacie Pati Sokół? Zajęła się rozwojem duchowym i mówi o "przelewach na szczęście"

Czym jest rytuał płacenia? Okazuje się, że zdaniem niektórych osób dzięki niemu możemy spełniać swoje marzenia. Tak twierdzi między innymi Pati Sokół, która od kilku lat prowadzi kursy rozwojowe.

O Pati Sokół w mediach zrobiło się głośno w 2013 roku. Była partnerka Nergala pojawiła się na premierze filmu Juliusza Machulskiego "AmbaSSada" z wymalowaną na twarzy swastyką. - Zaskoczę wszystkich, którzy uznali mnie za nazistkę: nazistką nie jestem - napisała na swoim blogu na portalu "Na temat". - A teraz zszkokuję: jestem żydówką - dodała

- Proszę o wybaczenie tych, którzy nie znając treści filmu oraz moich intencji, odebrali mój manifest pochopnie. Nikogo nie chciałam urazić. Wręcz przeciwnie. Uwierzmy w dobre intencje i dajmy tej naszej smutnej historii być wreszcie historią - zaznaczyła na koniec swojego wpisu. Po tym wydarzeniu była dziewczyna Nergala wycofała się z show-biznesu. 

Zobacz wideo Jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy dzieci?

Pati Sokół prowadzi "duchowy" biznes

Okazuje się jednak, że Pati Sokół aktywnie udziela się w mediach społecznościowych jako Riya Sokol. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 69 tys. osób. Co więcej, Sokół od kilku lat prowadzi "duchowy" biznes. W ofercie jej firmy znajdują się między innymi kursy rozwojowe. - Moim marzeniem było uwolnienie siebie z wewnętrznego więzienia. Przysięgłam sobie, że kiedy mi się uda, to przekażę innym, jak to zrobić. I to się dokładnie dzieje. Ludzie słuchają moich historii i transformują swoje życie - mówiła rok temu w rozmowie z serwisem kobieta.onet.pl.

O postaci Pati Sokół przypomniał niedawno fanpage Vogule Poland. Na profilu zostało udostępnione krótkie nagranie Life Balance Congress (jest to wydarzenie złożone z prelekcji różnych gości, koncertów i targów, a jego główną tematyką jest rozwój osobisty i duchowość). 

Pamiętacie Pati Sokół? Zajęła się rozwojem osobistym i mówi o 'przelewach na szczęście'Pamiętacie Pati Sokół? Zajęła się rozwojem osobistym i mówi o 'przelewach na szczęście' Screen: TikTok, LifeBalanceCongress

Rytuał płacenia

Na wspomnianym nagraniu widzimy występ Pati Sokół, która opowiada o niecodziennym rytuale. Jak wspomina, jakiś czas temu wykonywała bardzo duży przelew na.... jedno ze swoich marzeń. Nagle okazało się, że pieniądze nie dotarły. - Jest napisane, że mam zwiększyć limity - wspomina Sokół. - Ja mam takie...Wow! Mam zwiększyć limity! 

Jak podkreśla, miała wtedy ciarki na całym ciele. - Zobaczyłam, że to dokładnie tak jest. My czasami coś, co nas zatrzymuje, traktujemy jako blokadę, przeszkodę, test od życia. Więc wchodzę na moją stronę, zwiększam limity i za chwilę mogę się przedostać do moich marzeń - pdosumowuje.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: