56-letnia Salma Hayek eksponuje biust w sukni z głębokim dekoltem. "Jak grecka bogini"

Salma Hayek pochwaliła się kreacją, w której pojawiła się na weselu przyjaciół. Zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, przykuło uwagę jej obserwatorów. Suknia z głęboko wyciętym dekoltem zachwyciła fanów 56-letniej aktorki.

Salma Hayek dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Uwagę zwraca nie tylko talentem, lecz także urodą. Mimo wieku gwiazda nie boi się odważnych kreacji. Przykładem może być suknia, w której aktorka pojawiła się na weselu przyjaciół.

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Więcej ciekawostek o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Salma Hayek od lat 90. jest jedną z najpopularniejszych aktorek. Gwiazda jest aktywna na Instagramie

Urodzona w Meksyku aktorka w 1991 roku podjęła decyzję o przeprowadzce do Los Angeles. Była już wtedy rozpoznawalna w swoim rodzinnym kraju. W 1988 roku debiutowała w meksykańskiej telenoweli, rok później zagrała główną rolę w produkcji "Teresa", dzięki której zyskała status gwiazdy. Jednak początki kariery w Stanach nie były łatwe. Hayek jest dyslektyczką, nauka angielskiego przychodziła jej więc trudno. Hollywood niechętnie sięgało po latynoamerykańskie aktorki. Przełom nastąpił w 1995 roku, gdy Salma Hayek została obsadzona w filmie "Desperado" u boku Antonio Banderasa. W 2002 roku w filmie "Frida" zagrała malarkę, Fridę Kahlo. Za tę rolę otrzymała nominację do Oscara.

 

Hayek wciąż gra, jest też producentką filmową. Niedawno wystąpiła w serialu "Dom Gucci", w lutym do kin ma trafić trzecia odsłona serii "Magic Mike", w której Hayek gra jedną z głównych ról. Jest zaangażowana w działalność charytatywną. Od 2006 roku Hayek związana jest z francuskim biznesmenem, Francois-Henri Pinaultem. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 22 mln osób, a gwiazda chętnie publikuje zdjęcia i nagrania zza kulis.

 

Salma Hayek przyznała, że w młodości modliła się o duży biust W młodości Salma Hayek modliła się o duże piersi. Aktorka zachwyca urodą

 

56-letnia Salma Hayek eksponuje biust w wieczorowej sukni. Fani nie kryli zachwytu

Niedawno Salma Hayek wraz z mężem została zaproszona na ślub Marka Anthony'ego i modelki, Nadii Ferreiry. Ceremonia odbyła się w Miami, a wśród znanch zaproszonych gości była nie tylko meksykańska aktorka. Na weselu zjawili się m.in. Victoria i David Beckham (który był świadkiem na ślubie), Lin Manuel Miranda czy politycy z krajów Ameryki Łacińskiej.

Salma Hayek na wesele znajomych wybrała miętową suknię z głęboko wyciętym dekoltem ozdobionym srebrnymi kryształkami.

Tuż przed wejściem do samochodu, by jechać świętować miłość moich przyjaciół @marcanthony i @nadiatferreira! 

– napisała w opisie do zdjęcia, które już po ceremonii opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Eksponująca biust suknia zwróciła uwagę obserwujących profil meksykańskiej aktorki. Fani prześcigali się w komplementach, choć nie wszystkim kreacja przypadła do gustu.

Jesteś perfekcyjnym przykładem na czyste naturalne piękno.
Jak zawsze piękna i sexy!
W tej sukni wyglądasz jak grecka bogini.
Zachwycająca. Wow.
Schowaj je do środka, kochana! To dzień panny młodej!
 

Sala Hayek Salma Hayek eksponuje piersi w sukience. "Bosko" czy "przesada"?

Więcej o: