Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu. "O kurde, jak zupełnie inna osoba"

Karolina Szostak zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie udostępnionym zdjęciem. Tym razem dziennikarka pokazała się w całkowicie naturalnej odsłonie. Jak wygląda bez makijażu? - "Nie poznałem", "Czym starsza, tym piękniejsza" - komentują ludzie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże. "Osobowość mi się zmienia"

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce, a na swoim koncie ma jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu. Dziennikarka należy do tego grona znanych osób polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 169 tys. osób, z którymi Karolina Szostak dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego.

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu. Jak wygląda w naturalnej wersji?

Coraz więcej znanych kobiet z show-biznesu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia lub nagrania bez makijażu. Pokazują w ten sposób, że niedoskonałości, zmarszczki czy przebarwienia, to coś absolutnie normalnego i dotyczy każdej kobiety. Niedawno Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie zdjęciem w wersji sauté. - #nomakeup #można #??? #można #!!!! #dobrejnocy - napisała.

 

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Czym starsza, tym piękniejsza
I tak ładnie
Karolciu!!! Ty bez makeup śliczniejsza niż śliczna
O kurde, jak zupełnie inna osoba. Nie poznałem
Najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej uśmiech
Super wyglądasz bez makijażu

- czytamy.

Jak Karolina Szostak dba o urodę?

Karolina Szostak, co zobaczyć można na jej instagramowym profilu, regularnie korzysta z zabiegu Kobido, który polega na głębokim i intensywnym masażu twarzy. Efektem tego jest wygładzenie zmarszczek, oraz podniesienie owalu twarzy. - Bez botoksu, kwasów i innych wypełniaczy #masaż tkanek głębokich, intensywna stymulacja i odżywienie skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych, intensywny drenaż limfatyczny, lifting i poprawa owalu - napisała pod jednym ze zdjęć, które udostępniła po masażu.

 
Więcej o: