Cleo w mocno wyciętym kostiumie zachwyca umięśnionym brzuchem. "Piękna figura"

Cleo od kilku dni publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania z najnowszej sesji zdjęciowej. W ostatnim poście pokazała się w mocno wyciętym stroju i zaproponowała fanom zabawę w pytania i odpowiedzi, podczas której nie zabrakło komplementów skierowanych w jej stronę.

Cleo, czyli Joanna Klepko, to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich piosenkarek. Gwiazda zyskała sławę po rozpoczęciu współpracy z Donatanem, z którym nagrała głośny hit "My Słowianie". 39-latka wciąż nie zwalnia tempa i co jakiś czas wydaje coraz to nowe single i płyty, które podbijają listy przebojów. Na bieżąco utrzymuje też kontakt z fanami, w czym pomagają jej media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie milion osób. Ostatnio Cleo zdecydowała się pokazać fanom efekty sesji zdjęciowej, która spotkała się z ich uznaniem i zachwytem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Cleo zachwyca figurą w mocno wyciętym stroju. Oprócz pytań spotkała się z licznymi komplementami

Cleo od kilku dni zamieszcza na Instagramie zdjęcia i nagrania z najnowszej sesji zdjęciowej. Choć jeszcze nie zdradziła, z jakiej okazji została przeprowadzona, nowe zajawki spotykają się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy zachwycają się wyglądem i stylizacjami piosenkarki. Kolorowy strój Cleo w niebieskich, czarnych i fioletowych odcieniach ukazany w najnowszym poście ma sporo wycięć, przez które gwiazda eksponuje ramię, udo i zadbany brzuch. W opisie zdjęć zaproponowała obserwującym sesję pytań i odpowiedzi, wśród której nie zabrakło licznych komplementów skierowanych w jej stronę.

 

Fani Cleo oczarowani jej stylem i wyglądem. "Najlepsza idolka ever"

Nowe posty i zdjęcia Cleo zazwyczaj cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy licznie je komentują. Wszelkie zmiany, nowe stylówki czy kadry z pracy nigdy nie pozostają niezauważone. Nie inaczej było w tym przypadku. Piosenkarka oprócz pytań obserwatorów zamieszczonych w komentarzach otrzymała wiele komplementów dotyczących jej stylu i najnowszej sesji zdjęciowej.

Ale pięknie wyglądasz.
Świetne te fotki.
Wow, piękna figura.
Ślicznie wyglądasz, ekstra stylówka. Już się nie mogę się doczekać efektów tej sesji zdjęciowej.
Jak ty to robisz, że jesteś coraz piękniejsza?
Najlepsza idolka ever.
Więcej o: