Schudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biust: "Nie wiem, co się stało"

Sophia to użytkowniczka TikToka, która postanowiła podzielić się swoją metamorfozą w sieci. Na krótkim filmiku pokazała, jak zmienił się jej biust, gdy schudła 18 kg. Internauci mają jednak wątpliwości. - Jakoś trudno w to uwierzyć - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Sporą popularnością cieszą się również profile osób, które w sieci chętnie dzielą się swoim życie, przytaczając różne historie czy pokazując swoje metamorfozy.

Schudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biust. Ludzie jej nie wierzą

Sophia, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @sophiamastt, postanowiła pokazać "efekt uboczny" metamorfozy, którą przeszła. Okazuje się, że po zrzuceniu około 18 kg, jej duży biust bardzo się zmniejszył. - Nie wiem, co się stało - mówi. Wideo, które opublikowała obejrzane zostało ponad 2,4 mln razy.

Założę się, że czujesz się teraz tak lekko

- skomentowała jedna z osób.

To naprawdę najlepsze uczucie

- odpowiedziała Sophia.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy. Okazuje się, że nie wszyscy wierzą, że jej biust zmienił się wyłącznie za sprawą schudnięcia:

Jakoś trudno w to uwierzyć. Na pewno miałeś operację
Po jak modelka
Marzenie
Wyglądasz pięknie w obu wersjach i jestem pewna, że zrzucenie tej wagi było ciężką pracą, wyglądasz świetnie
Wszystko to ma znaczenie, jeśli czujesz się zdrowa i szczęśliwa. I tak jesteś piękna
Założę się, że plecy są ci wdzięczne
To właśnie mi się przydarzyło. One znikają pierwsze

- czytamy. Z kolei pod innym opublikowanym porównaniem "przed i po", Sophia napisała: "Potrzebuję liftingu i implantów tak szybko, jak to możliwe".

Schudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biustSchudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biust https://www.tiktok.com/@sophiamastt

Więcej o: