Ma 41 lat i jest babcią. Fani nie mogą w to uwierzyć. "Wyglądasz na 20 lat"

Choć babcia często kojarzy nam się z emeryturą, spokojem, siwizną i ciepłymi sweterkami, coraz więcej kobiet odchodzi od tych krzywdzących stereotypów. Jedną z nich jest Andie Paine, 41-latka z Teksasu, która publikuje filmy na TikToku.

Andie Paine jest niezwykle urodziwą i atrakcyjną kobietą, która publikuje filmiki na platformie TikTok. To, co wyróżnia ją na tle innych twórczyń, oraz w co ciężko uwierzyć, to fakt, że ma 41 lat i jest babcią.  Obecnie obserwuje ją ponad 12,6 tysięcy osób. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maryla Rodowicz marzy o wnuczku. "Chciałabym przelać ten nadmiar miłości na dzieciaczka"

Andie Paine ma 41 lat i jest babcią. Na TikToku dzieli się swoją codziennością

Andie Paine publikuje filmiki na TikToku pod nickiem @apaine81. Kobieta chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, ciekawostkami czy zabawnymi sytuacjami. W jednym z nagrań zdradziła, że gdy miała 37 lat, została babcią, a wnuczka szybko stała się jej najbliższą jej osobą. Choć dla wielu osób oznacza to, że powinna zacząć ubierać się bądź zachowywać "odpowiednio" TikTokerka wciąż jest sobą. 

Fani Andie Paine nie mogą uwierzyć w jej wiek. "Babcia?! Gdzie?!"

Choć części społeczeństwa stereotypowa babcia kojarzy się z emeryturą, siwizną i skromnym sposobem ubierania się, Andie jest zdecydowanie innego zdania. Nie tylko pracuje w pośrednictwie handlu nieruchomościami, ale także lubi eksperymentować z modą. Nie ma problemu z założeniem krótkich szortów i podkoszulka, który odsłania jej umięśniony brzuch oraz wytatuowane na całej długości ręce.  Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie i naprawdę ciężko uwierzyć, że jest po czterdziestce i doczekała się wnuczki. Także jej fani nie kryją zdumienia i zachwytu tym faktem. 

Wyglądasz niesamowicie
Babcia?! Gdzie?! Nie wyglądasz na więcej niż 25 lat
Jesteś taka piękna! Przysięgam, że wyglądasz na 20 lat!

- czytamy pod filmikami. Pod jednym z nagrań, na którym Andie przyznała, że wciąż chętnie nosi krótkie topy i wyszeptała przekornie "i nikt nie może mnie powstrzymać", wiele kobiet przyznało jej rację. 

Jeśli nie teraz, to kiedy?
Zaczęłam nosić krótkie bluzki, ponieważ nigdy nie miałam pewności siebie, ale teraz, w wieku 43 lat, mam.

- skomentowały.

Więcej o: