Ma 41 lat i jest babcią. Fani nie mogą w to uwierzyć. "Wyglądasz na 20 lat"

Choć babcia często kojarzy nam się z emeryturą, spokojem, siwizną i ciepłymi sweterkami, coraz więcej kobiet odchodzi od tych krzywdzących stereotypów. Jedną z nich jest Andie Paine, 41-latka z Teksasu, która publikuje filmy na TikToku.

Andie Paine jest niezwykle urodziwą i atrakcyjną kobietą, która publikuje filmiki na platformie TikTok. To, co wyróżnia ją na tle innych twórczyń, oraz w co ciężko uwierzyć, to fakt, że ma 41 lat i jest babcią.  Obecnie obserwuje ją ponad 12,6 tysięcy osób. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maryla Rodowicz marzy o wnuczku. "Chciałabym przelać ten nadmiar miłości na dzieciaczka"

Andie Paine ma 41 lat i jest babcią. Na TikToku dzieli się swoją codziennością

Andie Paine publikuje filmiki na TikToku pod nickiem @apaine81. Kobieta chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, ciekawostkami czy zabawnymi sytuacjami. W jednym z nagrań zdradziła, że gdy miała 37 lat, została babcią, a wnuczka szybko stała się jej najbliższą jej osobą. Choć dla wielu osób oznacza to, że powinna zacząć ubierać się bądź zachowywać "odpowiednio" TikTokerka wciąż jest sobą. 

Maddy WiseUniosła suknię ślubną i zamarła z przerażenia. "Wszędzie była krew"

Fani Andie Paine nie mogą uwierzyć w jej wiek. "Babcia?! Gdzie?!"

Choć części społeczeństwa stereotypowa babcia kojarzy się z emeryturą, siwizną i skromnym sposobem ubierania się, Andie jest zdecydowanie innego zdania. Nie tylko pracuje w pośrednictwie handlu nieruchomościami, ale także lubi eksperymentować z modą. Nie ma problemu z założeniem krótkich szortów i podkoszulka, który odsłania jej umięśniony brzuch oraz wytatuowane na całej długości ręce.  Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie i naprawdę ciężko uwierzyć, że jest po czterdziestce i doczekała się wnuczki. Także jej fani nie kryją zdumienia i zachwytu tym faktem. 

Wyglądasz niesamowicie
Babcia?! Gdzie?! Nie wyglądasz na więcej niż 25 lat
Jesteś taka piękna! Przysięgam, że wyglądasz na 20 lat!

- czytamy pod filmikami. Pod jednym z nagrań, na którym Andie przyznała, że wciąż chętnie nosi krótkie topy i wyszeptała przekornie "i nikt nie może mnie powstrzymać", wiele kobiet przyznało jej rację. 

Jeśli nie teraz, to kiedy?
Zaczęłam nosić krótkie bluzki, ponieważ nigdy nie miałam pewności siebie, ale teraz, w wieku 43 lat, mam.

- skomentowały.

Pielęgnacja twarzyZnasz sekret idealnej skóry? Odkryjesz go w kuchennej szafce

Więcej o: