Pamiętacie Andie McPhee z "Jeziora marzeń"? Niedawno obchodziła 53. urodziny. Jak się zmieniła?

Serial "Jezioro marzeń" przez kilka lat cieszył się wśród nastoletniej widowni ogromną popularnością. W produkcji wzięła udział Meredith Monroe, która przez kilka sezonów wcielała się w postać Andie McPhee. Co u niej słychać?

Na przełomie lat 90. i 2000. wielu nastolatków z wypiekami na twarzy czekało na emisję nowych odcinków amerykańskiego serialu "Dawson's Creek" znanego w Polsce jako "Jezioro marzeń". Miłosne rozterki Joey, Dawsona, Pacey'ego i Jen śledziły tysiące widzów. W popularnym show zagrali między innymi Katie Holmes, Michelle Williams czy Chad Michael Murray. Co słychać u Meredith Monroe, która przez kilka sezonów wcielała się w postać uroczej, lubiącej się uczyć nastolatki, Andie McPhee?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jessica Mercedes spotkała Katie Holmes na Fashion Weeku

Pamiętacie Andie z "Jeziora marzeń"? Grała ją Meredith Monroe

Amerykański serial "Jezioro marzeń" emitowano w latach 1998-2003. Nakręcono sześć sezonów, które przez lata cieszyły się niesłabnącą popularnością. Jakiś czas temu wielu fanów serialu mogło obejrzeć go na platformie Netflix, jednak dziś tytuł ponownie nie jest dostępny.

"Jezioro marzeń" opowiada o grupie zaprzyjaźnionych nastolatków, którzy przeżywają miłosne rozterki i powoli wkraczają w dorosłe życie. Postać Andie McPhee pojawiła się w drugim sezonie. Uroczą nastolatkę, która uwielbiała się uczyć i szybko zdobyła serce Pacey'ego pokochało wielu widzów. Serialowa Andie była bardzo ambitna, jednak napotykała na swojej drodze wiele przeszkód — po śmierci brata Tima matka chorowała na schizofrenię, a ojciec porzucił rodzinę. Wsparcie miała w drugim bracie, Jacku, który przez pewien czas również był jedną z ważniejszych postaci w serialu.

 

Czym zajmuje się Meredith Monroe? Prywatnie jest mamą dwójki dzieci

Meredith Monroe grała postać Andie McPhee od drugiego sezonu, jednak w połowie czwartego zrezygnowała z udziału w serialu i jej postać zniknęła z ekranów. Dołączając do obsady, miała 30 lat. Od tamtej pory aktorka wzięła udział między innymi w filmach "Raport mniejszości", "Gorzka siedemnastka" czy "Transformers 3". Widzowie mogą ją też kojarzyć z roli Carolyn Standall, matki Alexa Standalla z popularnego serialu "Trzynaście powodów". Aktorka rzadko publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych i chroni swoją prywatność. Od 1999 r. jest żoną Stevena Kavovita i mamą bliźniąt (chłopca i dziewczynki), które przyszły na świat w 2014 r. 30 grudnia aktorka obchodziła 53. urodziny. 

 
Więcej o: