Pod najnowszym postem Klaudii Halejcio zawrzało. Internauci zniesmaczeni. "Są jakieś granice"

Klaudia Halejcio znana jest z dystansu do siebie i często publikuje w mediach społecznościowych zabawne filmiki. Jednak ostatni z nich wywołał burzę w sieci. Internauci nie zostawili na aktorce suchej nitki.

Content wrzucany do sieci przez Klaudię Halejcio wiele osób uważa za zabawny, jednak w niedawno opublikowane nagranie tym razem wzbudziło wiele kontrowersji. 

Zobacz wideo Synek Janachowskiej kocha ocean. Pływa już bez rękawków

Klaudia Halejcio opublikowała nowy film. "All Inclusive dzień 3"

Klaudię Halejcio obserwuje na Instagramie ponad 700 tysięcy osób. Na ostatnio opublikowanym filmie aktorka znajduje się na rajskiej plaży. Tańczy, trzymając w ręku puszkę z chipsami. Nagranie byłoby zabawne, jednak użyła na nim filtru, który zmienił jej figurę i dodał kilogramów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie nagranie podpisane jest "Wakacje w pakiecie All Inclusive dzień 3", co każe sądzić, że dzięki wakacjom all inclusive, kiedy można do woli jeść i pić, aktorka w trzy dni przybrała sporo kilogramów.

Wariant BB, HB, a może All Inclusive?

- napisała pod filmem.

 

W sieci burza. Halejcio naśmiewa się z otyłych osób? 

Internauci zarzucają Halejcio, że naśmiewa się z otyłych osób:

Wyśmiewasz się z ludzi o nieładnej sylwetce ? No brawo Klaudia, zacne.
Są jakieś granice — myśl trochę o tym, co wrzucasz do sieci. Tego typu żarty wpływają negatywnie na innych — śmianie się z osób o innej sylwetce niż twoja nie jest ok.
Jakie śmiesznie. No boki zrywać. Warto życie spędzać na robieniu tak wysokiej sztuki.
Boże, jakie to jest toksyczne. Chyba powinna pani następnym razem przemyśleć, bo już któryś raz (mam nadzieję, że nieumyślnie, ale chyba jednak umyślnie, bo cały czas wraca ten sam schemat) osoby trochę innej postury niż pani.
Czy naprawdę nie ma innych tematów do śmiechu? Świat się trochę zmienia i na szczęście wielu ludzi reaguje na te głupoty. Trochę empatii po prostu, tylko tyle i aż tyle.

Niektóre osoby nie uważają, aby aktorka zrobiła coś niestosownego:

Za dużo mamy smutków, a czasem potrzeba czegoś, co poprawi humor.
Totalnie rozwala mnie Twoje poczucie humoru. Kolejny raz się ubawiłam! Zdecydowanie all!
Więcej o: