Uniosła suknię ślubną i zamarła z przerażenia. "Wszędzie była krew"

To miał być idealny dzień w życiu pewnej Australijki. Niestety, za sprawą nieproszonego gościa sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Tuż przed pierwszym tańcem okazało się, że biała suknia ślubna panny młodej pokryta jest krwią.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej Australijki, którą spotkała niecodzienna sytuacja w dniu jej ślubu.

Zobacz wideo "Nie wyobrażam sobie teraz ciągnięcia jakiejś dziewczyny do ślubu"

Nieoczekiwany zwrot wydarzeń na weselu. Podwinęła suknię i zorientowała się, że jest cała we krwi

Dla wielu par ślub i wesele to wyjątkowy czas, który powinien być perfekcyjny, od początku, aż do końca. Niestety, życie pisze różne scenariusze. Podobnie w przypadku pewnej młodej kobiety. Na TikToku dziewczyna o imieniu Madalyn, działająca w internecie pod pseudonimem @madalyn.wise podzieliła się z obserwatorami, co spotkało ją, podczas jej własnego wesela. Cała sytuacja wydarzyła się w Australii. W dniu ślubu padało, lecz nikt nie podejrzewał, że będzie to miało wpływ na dalsze losy wesela. Przed pierwszym tańcem, para młoda udała się na sesję fotograficzną w scenerii wysokich traw. Gdy przyszedł czas na pierwszy taniec, nagle macocha panny młodej wzięła ją za rękę i zaprowadziła do odosobnionego pomieszczenia. Tam kazała podwinąć suknię, zdezorientowanej Madalyn. Wtedy dziewczyna uświadomiła sobie, że jest cała we krwi.

Oto co odkryliśmy pod moją suknią kilka minut po naszym pierwszym tańcu. Gdy uniosłam suknię, wszędzie była krew. Myślałyśmy, że dostałam niespodziewanej miesiączki.

Zakrwawiona suknia ślubna panny młodej. Wszystkiemu winny nieproszony gość

Gdy Madalyn zobaczyła ubrudzoną krwią suknię, w pierwszej chwili pomyślała, że dostała miesiączki. A o wszystko obwiniła towarzyszący jej w tym wyjątkowym dniu stres. Gdy się dokładniej przyjrzała, pod warstwami sukni zauważyła sporych rozmiarów pijawkę, która była bezpośrednim winowajcą. Zwierzę dosłownie wyssało z niej krew. Kobieta doznała szoku, gdy to zobaczyła.

Szczerze mówiąc, poczułam ulgę, że to nie okres. Jedna z nich po prostu tak się najadła, że sama odpadła, stąd tak intensywne krwawienie.

Wielu z obserwatorów Madalyn nie dowierzało, jak kobieta przez tyle godzin nie zorientowała się, o obecności takich rozmiarów pijawki na jej ciele. Kobieta wyjaśniła, że w momencie, kiedy pijawka przylepia się do skóry, wpuszcza również substancję znieczulającą, dlatego ciężko jest ją wyczuć.

Aż dostałem gęsiej skórki od tego.
To musiało być... ciekawe wesele.
Więcej o: