Pamiętacie Matyldę z "Planety Singli"? Pierwszy raz zagrała w filmie, gdy miała 2 tygodnie

Julia Kostow zagrała w filmie "Planeta Singli", gdy miała 7 lat. Nie była to wielka rola, ale wielu widzom zapadła w pamięć ze względu na wzruszające wykonanie piosenki "Dni, których jeszcze nie znamy". Dziś młoda aktorka ma 13 lat. Jak się zmieniła?

Julia Kostow urodziła się w 2009 roku. Ma dopiero 13 lat, a zagrała w ponad 20 produkcjach filmowych. Widzowie znają ją między innymi z "Pech to nie grzech", "Narzeczony na niby", "Leśniczówka" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jednak największą popularność przyniosła jej rola Matyldy, córki Antoniego, w "Planecie singli".

Zobacz wideo "The Last of Us" - zapowiedź 3. odcinka, kultowego już, serialu [ZWIASTUN]

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka ma 63 lata i figurę nastolatki. Jak to możliwe?

Od urodzenia przed kamerą. Kariera Julii Kostow zaczęła się, gdy miała zaledwie dwa tygodnie

Po raz pierwszy Julia Kostow pojawiła się przed kamerą, gdy miała dwa tygodnie. Wystąpiła jako Małgosia, córka Konicy i Marty, w serialu "Na dobre i na złe". Wielu widzów może kojarzyć ją ze słynnej komedii z Więdłochą i Stuhrem w roli głównej. W 2016 roku zagrała w "Planecie singli", wcielając się w rolę Matyldy. – W aktorstwie najbardziej podoba mi się to, że poznaje wielu nowych ludzi. Dzięki graniu w filmach i serialach mam możliwość wcielenia się w różne role, być kilkoma osobami jednocześnie. To bardzo fajne. Przed zdjęciami czytam scenariusz i wiem, co się wydarzy, ale na planie zawsze jestem ciekawa tego, co stanie się w kolejnej scenie i co będziemy nagrywać następnego dnia. To świetna zabawa – mówiła w jednym z wywiadów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pam i Casper w 'Mam talent'Ich występ w "Mam talent" rozbawił jurorów do łez. "Obłędne"

O czym marzy 13-letnia gwiazda? "Chciałabym odwiedzić Nowy Jork"

Prywatnie Julia uwielbia przedstawienia teatralne, akrobatykę i jazdę konną, jednak swoją przyszłość wiąże właśnie z aktorstwem. – Gdy będę dorosła, na pewno nadal chciałabym kontynuować to, co teraz robię. Grać w filmach i serialach, bo bardzo mi się to podoba i to moje największe hobby, ale nie wiem dokładnie, kim chcę być. Może połączę aktorstwo z jakimś innym zajęciem – mówi i dodaje, że marzy o obejrzeniu spektaklu na Broadwayu. – Chciałabym odwiedzić Paryż oraz Nowy Jork. Bardzo lubię spektakl "Hamilton" oraz "Matylda". Od zawsze lubiłam te postacie. Wiem, że na Broadwayu takie show wygląda zupełnie inaczej niż w Polsce, dlatego mam nadzieję, że kiedyś będę mogła obejrzeć je na żywo właśnie w Nowym Jorku.

Aktorka w mediach społecznościowych na bieżąco informuje fanów o kolejnych produkcjach, w jakich możemy ją oglądać. 

Więcej o: