Wydała na piersi ponad 80 tys. zł. Twierdzi, że kobiety chcą, aby przestała je eksponować

Jessy Jordyn jest influencerką ze Stanów Zjednoczonych, która wzbudza wiele emocji w mediach społecznościowych. Wszystko dlatego, że lubi eksponować biust. Na jego zrobienie wydała ponad 80 tysięcy złotych, a jej zachowaniem zniesmaczone są przede wszystkim kobiety.

Jessy Jordyn nie ukrywa, że dobrze się czuje we własnym ciele. Nic w tym dziwnego, ponieważ wydała krocie na wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jak sama przyznaje, operacja piersi kosztowała ją ponad 80 tysięcy złotych. A to nie jedyna kwota, jaką zainwestowała w swój wygląd.

Zobacz wideo Doda regularnie bada piersi. "To może uratować życie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mówi, że kobiety każą jej zakrywać biust. Jessy nie chce się na to zgodzić

Jessy Jordyn wydała mnóstwo pieniędzy na liczne zabiegi i operacje, które miały poprawić jej wygląd. W sumie kobieta przyznała, że zapłaciła około 40 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje 174 tysiące złotych, by prezentować się tak, jak to sobie wyobrażała. Z tego względu nie chce chować swoich wdzięków za ubraniami i śmiało eksponuje ciało w strojach kąpielowych oraz krótkich topach sportowych. Nie ukrywa jednak, że przez to często spotyka się z niemiłymi komentarzami. Głównie ze strony kobiet. Tak podpisała jeden z TikToków, na którym eksponuje biust:

Myślisz, że wydałam na nie 15 000 $ tylko po to, żeby kobieta po drugiej stronie ulicy kazała mi je zakryć, ponieważ jej mąż nie może przestać się gapić?

Jessy powtarza, że kobiety zawsze dziwnie na nią patrzą i każą jej się zakryć, a ich mężowie często też próbują ukradkiem zerknąć na jej ciało. Uważa, że skoro tyle zainwestowała w swój wygląd, może śmiało zakładać to, co chce. 

Pod filmikami Jessy pojawiają się różne komentarze. Jedni się zachwycają, a inni są sceptycznie nastawieni

Pod filmikami i zdjęciami Jessy pojawia się wiele komentarzy zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. TikTokerka publikuje bardzo dużo materiałów w mediach społecznościowych, lecz słowa od internautów często nie pozostają bez odpowiedzi. Jessy odpisuje głównie na negatywne komentarze lub nietaktowne zarzuty i często nie przebiera przy tym w słowach. Jakie przykre wiadomości pozostawiają użytkownicy TikToka?

Kolejna, która myśli, że jest wspaniała.
Powinnaś dostać zwrot środków za te operacje...
Nie pochlebiaj sobie.
Ile razy mam oglądać ten sam żałosny filmik? Masakra...

Wśród nieprzychylnych komentarzy znajduje się też wiele pozytywnych:

Chciałbym być twoim sąsiadem.
Piękna kobieta.
Jesteś cudowna! Żyj swoim życiem i nie przejmuj się krytyką.
Wyglądasz wspaniale.
Jesteś przepiękna! Nieziemsko wyglądasz.
 
Więcej o: