Mówi się, że to najbrzydszy pies w Wielkiej Brytanii. Długo nikt nie chciał go adoptować

Wszystkie inne psy z miotu zostały adoptowane, ale Peggy szukała domu aż sześć miesięcy. Wyróżniała się wyglądem, przez co ludzie zniechęcali się do adopcji.

Niektórzy uważają Peggy za najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Ma 5 lat i mieszanką mopsa oraz grzywacza chińskiego. Charakterystyczną cechą tej rasy jest skóra pozbawiona sierści. Mimo niecodziennego wyglądu Brytyjczycy ją pokochali.

Zobacz wideo Dlaczego krokodyle płaczą? Skąd się biorą krokodyle łzy?

Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu. 'O kurde, jak zupełnie inna osoba' (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu. "Jak zupełnie inna osoba"

Peggy nie mogła znaleźć domu. Ludzie bali się jej problemów zdrowotnych

Peggy była ostatnim psem z miotu. Nikt nie chciał jej adoptować. Dopiero gdy pojawiła się Holly Middleton, suczka znalazła dom. Kobieta zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia i uważała, że jest przepiękna. - Natknęliśmy się na Peggy w Internecie pod koniec 2018 roku, miała sześć miesięcy i była ostatnim szczenięciem z miotu. Wszystkie inne szczenięta miały nowe domy, ale wyobrażam sobie, że ludzie, którzy na nią patrzyli, nie widzieli nic poza wymagającym w utrzymaniu psem i możliwością problemów zdrowotnych – powiedziała właścicielka Peggy.

Rzeczywiście suczka wygląda dość osobliwie, jednak każdy zwierzak zasługuje na miłość. - Pokochaliśmy ją, gdy tylko spojrzała na nas dużymi brązowymi oczami. Miała małą kępkę siwych włosów i język wysunięty na bok. Po prostu było mi jej żal, siedziała tam bez włosów i z wystawionym językiem – dodała Holly.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Klaudia HalejcioPod najnowszym postem Klaudii Halejcio zawrzało. "Są jakieś granice"

Najbrzydszy Wielkiej Brytanii. Peggy stała się popularna w mediach 

Peggy pojechała do nowego domu w East Yorkshire. Właścicielka obawiała się kłopotów zdrowotnych u suczki, ale okazała się w pełni zdrowa. - Na szczęście Peggy jest całkowicie zdrowym i szczęśliwym psem, jej język nie sprawia żadnych problemów. Może jeść (a naprawdę uwielbia jeść) i pić. W zimniejsze dni musi nosić sweterek, a latem stosujemy krem do opalania na skórę. Oprócz tego jest dokładnie taka sama jak każdy inny pies – wyjaśniła Holly.

 

Właścicielka zgłosiła Peggy na konkurs najbrzydszego psa Wielkiej Brytanii za namową przyjaciół. Wiele osób uważało, że suczka na szanse na wygraną. Zwyciężyła i zdobyła dużą popularność w mediach. Była w psim SPA i miała profesjonalną sesję zdjęciową. Sława jednak nie zawróciła Peggy w głowie i nadal jest kochanym rodzinnym psem. - Jest stworzeniem wygodnym i niczego nie kocha bardziej niż przytulania się na kanapie pod kocem po spacerze. Chociaż czasami jej głośne chrapanie może być dość uciążliwe, szczególnie gdy próbujemy obejrzeć coś w telewizji – tłumaczy jej właścicielka.

Więcej o: