Lara Gessler o relacji z ojcem. Mając 17 lat, przedstawiła mu 32-letniego chłopaka [PODCAST]

Jedna z najbardziej lubianych osób na polskim instagramie - socjolożka, cukierniczka, restauratorka, mama i zakochana żona Lara Gessler opowiada o tym, jak to jest być córeczką tatusia (a nie mamusi), o swoim wieloletnim lęku przed aparatami (i jak go przezwyciężyła), o bullyingu, którego doznała od koleżanek w szkole, o tym, jak ją wkurza, że kobiety szukają Królowej Pszczół i w końcu o perfekcyjnym pączku (i jak go wybrać).
Posłuchaj podcastu

Lara Gessler otworzyła się w podkaście FemiTALK pytana przez prowadzącą, Agę Kozak, o to, skąd w niej taki wielki spokój. 

- Jak ktoś mi mówi "jaka jesteś podobna do mamy", mówię: "nie widziałaś taty". Jestem córeczką tatusia (…) przygruchałam sobie tę cichość, którą mam tata, bo bardzo nie chciałam, żeby mnie jeden do jeden kojarzono z mamą, bo to jest takie oczywiste

- mówi w podkaście. Lara Gessler niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że choć jej relacje z mamą nie były najłatwiejsze, gdy dorastała, teraz są ze sobą blisko i matkę uwielbia. Magda Gessler jest też świetną babcią dla dzieci Lary. 

 

Piotr Gessler, restaurator, były mąż Magdy Gessler wychowywał córkę sam ze swoją partnerką. Lara w wywiadach przyznaje, że była i jest "córeczką tatusia". Bardzo przeżyła jego odejście w 2021 roku, w jego urodziny rok później pisała: "Dziś są tatuniu twoje urodziny. Pierwszy raz do ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolację i nie zobaczę twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś. Dziś mi ciebie tak strasznie brak, chociaż cieszę się, że nie musisz oglądać tej wojny. Dziś mam cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze". 

 

Piotr Gessler dożył narodzin swojej wnuczki Neny, ale już nie poznał swojego wnuka Bernarda. 

 

W FemiTALK Lara Gessler zdecydowała się bez skrępowania opowiedzieć o swoim młodocianym związku, a właściwie byłym małżeństwie i reakcji ojca na dużą różnicę wieku między nią a jej partnerem.

- On nigdy nie chciał, by był wpływ jego myślenia na to, co ja robię. Kiedy miałam 17 lat, przyprowadziłam mu mojego faceta, który wtedy miał 32 lata, z którym za chwilę zamieszkałam, więc uważam, że ojciec, który ma tak mocną relację z córką, naprawdę musi jej ufać, żeby jej na to wszystko pozwolić

- mówiła w FemiTALK. 

 
- On wiedział, że ja nie zrobię głupoty i nie zrobiłam głupoty, więc wszystko się sprawdziło, nie było bezpodstawne, ale wiem, że jego to kosztowało bardzo dużo.

Pierwszym mężem Lary Gessler był Paweł Rucz, barman z jednego z warszawskich barów. Małżeństwo rozwiodło się po dwóch latach. W styczniu 2020 roku do mediów przedostały się informacje o tym, że Lara spotyka się z kolejnym partnerem, był to jej obecny ukochany mąż, prawnik Piotr Szeląg, którego Gessler w wielu wywiadach określa jako "podobnego do taty". 

 
Zobacz wideo

Jeśli spodobał ci się nasz podcast, zapraszamy do odsłuchania innych odcinków na Spotify, Youtubie i innych platformach. Zasubskrybujcie FemiTALK, żeby nie przegapić następnego odcinka. 

Posłuchaj rozmowy z Renatą Dancewicz o brydżu, wolności i seksie: SpotifyYouTube

Posłuchaj rozmowy z Pauliną Smaszcz o hejcie: SpotifyYouTube

Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Popławską o śląskości i miłości do zwierząt: SpotifyYouTube

Posłuchaj rozmowy z Ogi Ugonoh o polskim rasizmie i ciałoneutralności: SpotifyYouTube

Posłuchaj rozmowy z Bożeną Kowalkowską o tym, jak odzyskać czas: SpotifyYouTube

Więcej o: