Księżna Kate w zachwycającym zestawie. To zdecydowanie jej kolor! Cena zwala z nóg

Znana z zamiłowania do elegancji księżna Kate tym razem zaszalała z kolorem. Wybrała komplet w ognistym odcieniu, który zdecydowanie pasuje do jej typu urody. Brytyjskie media pieją z zachwytu, jednak nie omieszkały również wspomnieć o cenie tej stylizacji. A jest zawrotna.

Księżna Kate zazwyczaj na oficjalne okazje wybiera piękne sukienki, jednak od jakiegoś czasu coraz częściej gustuje w idealnie skrojonych garniturach. A to zawsze dobry sposób na połączenie elegancji i trendów. O ile wcześniej stawiała na czerń, granat i odcienie beżu, to teraz zachwyca kolejnymi stylizacjami w intensywnych kolorach. Księżna Walii najwidoczniej śledzi najnowsze trendy, ponieważ garnitur zdecydowanie odbiera od klasycznych krojów. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

„Efekt Kate" po każdym jej wyjściu. Wielka Brytania ma prawdziwą ikonę stylu

Styl Kate Middleton zdecydowanie ewoluuje. Na przestrzeni czasu widać, że wybiera coraz to śmielsze kolory, ale w zawsze w eleganckim wydaniu. A przy tym wie doskonale, jakie panują trendy i w czym jej do twarzy. Tak też jest w przypadku jej najnowszej stylizacji, która wprost zachwyciła i media i Brytyjczyków. Na spotkanie inaugurujące kampanię Shaping Us, włożyła czerwony garnitur o nieszablonowym i bardzo modnym fasonie. Zdecydowanie zasłużyła na miano ikony stylu, podobno w Anglii nawet zaistniało pewne zjawisko socjologiczne nazywane „efektem Kate". Wiele stylizacji księżnej spowodowało, że wierne „fanki" intensywnie ich szukały i natychmiastowo te i podobne ubrania szybko znikały ze sklepów. Kate nieraz łączyła high fashion z rzeczami sieciówki, a to spowodowały, że np. Zara przeżywała prawdziwe oblężenie. Czerwony garnitur to jednak model, na który niewiele osób może sobie pozwolić ze względu na jego cenę. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Jak się ubrać na walentynki?

Przepiękna stylizacja zgodna z trendami. Czerwony garnitur kosztuje krocie. 

Czerwony garnitur księżnej Kate składa się z asymetrycznej marynarki o kopertowym kroju, zapinanej na guziki, która ma nieco dłuższy fason i poduszki w ramionach. Natomiast spodnie mają bardzo modny krój, szerokie nogawki z kantem. Kate może pochwalić się idealnie szczupłą sylwetką, jednak taki model garnituru będzie świetnie leżał również na innych typach. Brytyjskie media szybko wytropiły cenę zestawu, według nich jest to 13 tysięcy złotych. Bardzo podobny można znaleźć u znanego projektanta Alexandra McQueena, a jego cena do 20 tysięcy złotych.

 
Więcej o: