Marta Wierzbicka świętuje 32. urodziny w bieliźnie na blacie kuchennym. "Wyglądasz na 23 lata"

Marta Wierzbicka wzbudziła wiele emocji wśród fanów na Instagramie, publikując biało-czarny kadr, na którym pokazuje na blacie kuchennym. Przy okazji zaprezentowała smukłą sylwetkę w samej bieliźnie. W sekcji komentarzy poruszenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Wierzbicka znana jest większości osób z roli w serialu "Na Wspólnej". Wiele lat na planie sprawiło, że charyzmatyczna aktorka dorastała wręcz na oczach widzów. W międzyczasie aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie na bieżąco śledzi ją ponad 283 tysiące osób. Zobacz, najnowszą publikację Wierzbickiej, z okazji świętowania 32. urodzin.

Zobacz wideo Marta Wierzbicka relacjonuje swoje wakacje na Seszelach

Marta Wierzbicka w bieliźnie. Gwiazda pozuje na blacie kuchennym

Marta Wierzbicka, doskonale wie, jak podnieść temperaturę na Instagramie. Aktorka z okazji swoich 32. urodzin postanowiła uraczyć swoich obserwatorów wyjątkowym biało-czarnym zdjęciem. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że gwiazda pozuje jedynie w staniku oraz krótkich spodenkach, wyginając się na meblach. Jak sama Wierzbicka przyznaje, że zupełnie nie czuje się jak na swój wiek, lecz znacznie młodziej.

32 ! A ja cały czas mam wrażenie, że mam 20 lat. Śmiałam się zawsze, jak ktoś dużo starszy ode mnie mówił mi, ze zupełnie się nie czuje na swój wiek, a teraz sama tak mówię.
 

W sekcji komentarzy lawina życzeń oraz komplementów. Fani są zachwyceni

Od momentu dodania postu, Marta Wierzbicka zgromadziła pod nim ponad 13 tysięcy reakcji oraz 137 komentarzy. Pod wpisem zaroiło się od serdecznych słów i życzeń ze strony obserwatorów aktorki, ale również wiele komplementów.

I na 20 wyglądasz. Wiek to tylko liczba.
Pani Marto, rewelacja.
Najważniejsze na ile się czujesz ! Ale wyglądasz też na 20.
Nie wiem, co się dzieje na tym zdjęciu, ale z chęcią się dowiem.
Wyglądasz, jakbyś miała 23. Piękna figura
Jesteś przepiękną kobietą.
Więcej o: