44-letnia Nicole Scherzinger odsłania ciało w bikini. Fani nie wytrzymali. "Zawstydzasz młodsze kobiety"

44-letnia piosenkarka Nicole Scherzinger przez wielu uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a teraz postanowiła pokazać, jak wygląda bez makijażu. Gwiazda zapozowała na zdjęciu wykonanym z ręki w samym bikini, które odsłoniło również jej smukłe ciało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nicole Scherzinger jest prawdopodobnie najbardziej znana jako wokalistka popowej grupy The Pussycat Dolls, która podbiła listy przebojów w 2000 roku. Zespół, rozpadł się w 2010 roku, ale wokalista "Don't Cha" nie odłożyła kariery muzycznej z tego powodu. W ostatnich latach była artystką solową i jurorką w amerykańskiej edycji "The MaskSinger".

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

Nicole Scherzinger bez grama makijażu pozuje w białym bikini. Co za forma!

Na swoim profilu na Instagramie 44-letnia Nicole Scherzinger opublikowała kilka zdjęć i filmik, na którym pozuje w białym bikini. Pod postem napisała i podzieliła się ze swoimi obserwatorami wskazówkami na nieskazitelny wygląd, czyli ćwiczenia, kąpiele lodowe i sauna.

Codzienne małe postępy dają duże efekty.

Wokalistka wypoczywa obecnie na rajskich Hawajach wraz ze swoim partnerem, graczem rugby, Thomem Evansem.

 

Nicole Sherzinger bez makijażu zachwyciła fanów urodą oraz smukłą sylwetką. Lawina komentarzy pod postem

44-letnia wokalistka popularnego niegdyś kobiecego zespołu Pussycat Doll zachowuje młody wygląd, regularnie ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Amerykańskie media nazwały ją „figurą woskową", stwierdzając, że posunęła się za daleko z wypełniaczami i botoksem i aktualnie według wielu wygląda nie do poznania. Ostatni post gwiazdy, gdzie zaprezentowała swoje naturalne oblicze, zachwycił fanów, którzy skomentowali:

Jest piękna bez makijażu, większość kobiet nie może tego powiedzieć.
Jesteś inspiracją.
Jak to możliwe? Jesteś lekcją dla wielu.
Masz niesamowite ciało. Zawstydzasz młodsze kobiety.
Masz ponadczasową urodę.
 
Więcej o: