Maciej Musiał pokazał się bez koszulki. Magda Gessler zareagowała. Fani: "Nie zapędzaj się"

Maciej Musiał już dawno nie przypomina nastolatka, którego wiele osób pamięta z większości odcinków serialu "Rodzinka.pl". Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej, a ostatnim zdjęciem, które wrzucił do sieci, wprawił ludzi w osłupienie. - Co za widok - komentują. Obojętna nie pozostała nawet Magda Gessler.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie podejście do seksu mają młodzi ludzie? "Jak ktoś wcześnie stracił dziewictwo, to był uważany za fajnego"

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodszego pokolenia. Już w dzieciństwie pojawił się m.in. w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" czy "Ojciec Mateusz", jednak największą popularność przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl". Maciej Musiał od lat jest bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. W 2019 roku znalazł się nawet na europejskiej liście "30 Under 30" magazynu "Forbes", która wyróżnia najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 roku życia w kategorii Rozrywka.

Maciej Musiał pozuje bez koszulki. Fanki: "Ideał"

Ostatnio na instagramowym profilu, gdzie śledzi go ponad 596 tys. osób, Maciej Musiał podzielił się zdjęciem, na którym zapozował bez koszulki leżąc na łóżku. - Pij mleko będziesz wielki - napisał krótko w opisie. Fotografia aktora wywołała nie lada zamieszanie w sieci.

Byle bez laktozy

- napisała Julia Wieniawa.

Mrrr...!!!! Niezłe

- skomentowała Magda Gessler. Część fanek i fanów aktora postanowiło odpowiedzieć na wpis restauratorki:

Besos
Girl... nie zapędzaj się
Magda wie co dobre
Taki komentarz babci do młodego chłopaka jest nieapetyczny
Tak bardzo w punkt

- czytamy.

 

Pod postem Maćka Musiała pojawiły się także inne komentarze na temat samej fotografii:

Jestem pod wrażeniem, jaki progres zrobiłeś. Pracowałeś w ciszy, a teraz efekt zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie. Powodzenia w realizacji planów zawodowych
Ideał
Uau!!! Jeden z powodów, dla których obejrzałam 1899!
Boże Maciek
Chodzisz na siłownię?
Idealny mężczyzna
Co za widok

- czytamy.

 
Więcej o: