Tak Marcelina Zawadzka wyglądała w 2012 roku. Internautka: Była piękna, teraz już chirurdzy

Marcelina Zawadzka przez lata nieco się zmieniła. Na platformie TikTok pojawiło się archiwalne nagranie z konkursu Miss Universe 2012. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele głosów internautów, którzy nie kryli emocji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcelina Zawadzka szybko zaczęła robić karierę w telewizji i wciąż budzi niemałe zainteresowanie prasy oraz mediów. W 2013 roku prowadziła program "Projektanci na start", następnie była gospodynią "Dendżera" w TVN Turbo. Sympatię widzów zyskała, kiedy wzięła udział w show Polsatu, czyli "Tańcu z gwiazdami". Wraz z Rafałem Maserakiem przeszli wiele odcinków i ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Wiosną, 2015 roku wzięła również udział w programie "Przygarnij mnie", gdzie modelka adoptowała suczkę o imieniu Abi. Od 2015 roku prowadziła również poranny program "Pytanie na śniadanie" w duecie z Tomaszem Wolnym.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka pozuje na blacie kuchennym w bieliźnie. Fani poruszeni

Marcelina Zawadzka. Jak dziewczyna z Malborka rozpoczęła swoją karierę?

Marcelina Zawadzka to 34-letnia celebrytka i jedna z tych gwiazd, która świetnie potrafiła wykorzystać swoje pięć minut w show-biznesie. Modelka już w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. Zaczęło być o niej głośno, gdy wzięła udział w konkursie Miss Polonia 2011, gdzie okazała się bezkonkurencyjna. Rok później reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss Universe 2012. To był historyczny moment, gdyż jako pierwsza Polka od 1989 roku dostała się do czołowej szesnastki.

Marcelina Zawadzka w konkursie Miss Universe 2012. Jak reprezentowała Polskę?

Na TikToku internaucie przypomnieli archiwalne nagranie z konkursu piękności, który odbywał się 11 lat temu. Marcelina Zawadzka podczas Miss Universe 2012, które odbywało się Las Vegas, wyszła się w dwóch stylizacjach. Najpierw widzimy modelkę w różowej sukience z błyszczącymi elementami, a następnie zaprezentowała, swoje wdzięki krocząc po wybiegu w bikini. W sekcji komentarzy błyskawicznie pojawiło się wiele głosów ze strony poruszonych nagraniem internautów.

Jak Barbie. Bezkonkurencyjna
Śliczna i nic się nie zmieniła.
Nasze Dobro Narodowe
Uroda Słowiańska Polek ma swój niepowtarzalny urok.
Najpiękniejsza w ostatnich 20 latach
Przepiękna! Zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko!

Pojawiły się też zarzuty, że na przestrzeni lat Zawadzka ingerowała w swoją urodę.

Była piękna, teraz już chirurdzy.
Więcej o: