Poprosił Kate Middleton o selfie i powiedział jej, że się stresuje. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Kate Middleton pojawiła się we wtorek na ulicach Leeds w Wielkiej Brytanii, aby promować wśród mieszkańców swoją kampanię "Shaping Us". Ma ona na celu zwiększanie świadomości wśród rodziców, jak ważne w kontekście przyszłości są pierwsze lata życia ich dzieci. W czasie wydarzenia jeden z fanów poprosił księżną o selfie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał.

Więcej wiadomości ze świata przeczytasz na Gazeta.pl.

Kate Middleton w Leeds rozmawiała z mieszkańcami o swojej nowej kampanii. Działania w ramach "Shaping Us" mają uświadomić dorosłym, jak ważne jest pierwsze pięć lat życia ich dzieci. To właśnie wtedy kształtują się cechy, które będą miały kluczowe znaczenie dla szczęścia kolejnych pokoleń w przyszłości. 

Niezbędne jest nie tylko zrozumienie ogromnego znaczenia najwcześniejszych lat życia, ale także wiedza, co możemy zrobić, aby pomóc wychować przyszłe pokolenia szczęśliwych, zdrowych dorosłych

- podkreślała księżna. 

Zobacz wideo Lili Antoniak o rodzeniu dzieci w Polsce. "Nie jest sztuką zrobić sobie dziecko. Nie każda kobieta powinna być matką"

Poprosił Kate Middleton o selfie i powiedział jej, że się stresuje

Kate Middleton podkreślała w czasie spotkania ze studentami i mieszkańcami Leeds, że doświadczenia, otoczenie i relacje z najwcześniejszego dzieciństwa mają wpływ na całe nasze życie. Kształtują nie tylko naszą zdolność do nawiązywania relacji i samorozwoju, ale też nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wpływają również na sposób, w jaki wychowujemy własne dzieci. 

Żeby dotrzeć ze swoim przesłaniem do jak największej liczby obywateli, Kate Middleton przeszła przez rynek i główne ulice miasta. Jeden z mieszkańców poprosił księżną o selfie, a kiedy ta się zgodziła, przyznał, że bardzo go to stresuje. 

Przepraszam, jestem bardzo zestresowany

- powiedział. 

Kate podeszła do niego i z ciepłym uśmiechem na twarzy odpowiedziała:

Nie przejmuj się, to w porządku. Wszyscy się stresujemy.

Potem zrobili sobie wspólne zdjęcie. 

Więcej o: