Julia Kamińska ścięła włosy! Nowa fryzura wywołała niemałe poruszenie. "Olśniewająco"

Najmodniejsze fryzury 2023? Nie ulega wątpliwości, że wybór, na który zdecydowała się Julia Kamińska należy do najgorętszych trendów wśród cięć dla kobiet w tym roku. W tym strzyżeniu trudno się nie zakochać. Fani aktorki są zachwyceni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzura, którą może nosić każda kobieta, jeśli tylko chce, gdzie chce i jak chce? Wiele kobiet decyduje się na metamorfozy swoich włosów z nadzieją na poprawę samopoczucia, ale również wzmocnienia swojej pewności siebie. Julia Kamińska należy do grona osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Wraz z nowym rokiem aktorka postanowiła zafundować sobie metamorfozę wizerunkową, w postaci nowej fryzury. Gwiazda świetnie zna się na obowiązujących trendach, nic dziwnego, że wybrała cięcie, które uchodzi obecnie za najmodniejsze.

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Fryzury damskie półdługie: francuski bob w wydaniu Julii Kamińskiej. Aktorka zdecydowała się na odważne cięcie

French bob nie jest zarezerwowana tylko dla Francuzek. Wygląda niezwykle kobieco i zjawiskowo, a przy tym jest bardzo prosta w stylizacji. Wystarczy spędzić kilka chwil rano przed lustrem. Julia Kamińska postawiła na strzyżenie z dłuższymi przodami w wielowarstwowym wydaniu, które świetnie dodaje objętości fryzurze. Aktorka zachwyca również naturalnym odcieniem włosów, który pięknie koresponduje z jej jasną karnacją. To cięcie, pasuje do każdego typu twarzy, czy typu urody. Z zasady jednak french bob to krótkie cięcie, które zazwyczaj kończy się gdzieś zaraz pod brodą.

 

Odmładzające krótkie fryzury damskie. Fani błyskawicznie zareagowali na efekty przemiany

Julia Kamińska może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów na Instagramie i nie tylko. Również w przypadku ostatniej metamorfozy gwiazdy, internauci nie pozostali bierni i błyskawicznie skomentowali wpis. Pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu. 

Julcia wygląda olśniewająco
Pięknie. Śliczny kolor
Piękny kolor, piękne cięcie. Wyglądasz cudownie.
 
Więcej o: