Spędziła weekend u mamy chłopaka. Potem przysłał jej rachunek za banana

Maddy na TikToku konto poświęcone kontrolowaniu budżetu domowego i oszczędzaniu. Ostatnio jednak opublikowała nagranie, w którym przyznała, że nie zawsze liczenie każdej złotówki jest w dobrym guście. Opowiedziała, kiedy zorientowała się, że jej były chłopak jest sknerą.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

26-letnia Maddy ostatnio rozpoczęła na swoim TikToku serię nagrań o tytule "Mężczyźni są dziwni, jeśli chodzi o pieniądze". Już przy okazji publikacji pierwszego filmiku zaznaczyła, że na dowód ma mnóstwo historii, a pierwsza z nich dotyczy jej byłego chłopaka. 

Byliśmy ze sobą przez trzy lata i tylko raz udało mi się spotkać jego rodzinę

- zaczęła. Jak potem wyznała, pojechali na weekend do mamy jej ex i tam wyszła na jaw cała prawda.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz opowiada swoją najbardziej romantyczną historię w życiu

Przysłał jej rachunek za banana

Maddy chciała zrobić dobre pierwsze wrażenie, więc kupiła dla mamy chłopaka kosz prezentowy z winem, mydełkami i świeczkami. Pomyślała, że skoro kobieta przyjmuje ją do siebie na noc, warto, chociaż w ten sposób okazać swoją wdzięczność.

Wycieczka była w porządku, w sumie przez większość czasu zajmowaliśmy się sobą, ale raz zjedliśmy kolację z mamą i raz zaprosiła nas na śniadanie

- relacjonowała dziewczyna. Jak podkreśliła, ona i jej chłopak zapłacili za kolację, bo wyszła dość drogo, a nie chcieli obciążać kosztami mamy.

Wszystko było w porządku. Wróciliśmy do domu i kilka dni później dostałam maila od mojego chłopaka z załączonym dokumentem w Excelu

- dodała. W pliku znajdowały się wszystkie wspólne koszty wycieczki i nie widziała w tym niczego dziwnego, bo już wcześniej rozliczali się w ten sposób. 

Ale zauważyłam, że w jednej kolumnie wpisał śniadanie za 3, 32 $. Zapytałam go, co to za koszt

- kontynuowała. Wtedy chłopak pogrążył się, mówiąc:

To za banana i tosta, którego zjadłaś u mojej mamy.

Kiedy spojrzała na niego zaskoczona, brnął dalej.

Jadłaś, więc wisisz mi i mojej mamie pieniądze

- tłumaczył. Chociaż żądanie oburzyło Maddy, ostatecznie dała za wygraną i zapłaciła. Nie są już razem.

Poprosił Kate Middleton o selfiePoprosił Kate Middleton o selfie i powiedział jej, że się stresuje. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Więcej o: