63-letnia Małgorzata Pieczyńska pokazała jak "robi świecę" na treningu. "Gratuluję formy"

Małgorzata Pieczyńska skończy w tym roku 63 lata. Aktorka prezentuje świetną formę fizyczną, zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Skąd ma tyle siły do działania?

Małgorzata Pieczyńska dzieli swoje życie pomiędzy Polską a Szwecją, do której wyjechała w latach osiemdziesiątych. Jej wielką pasją jest aktywność fizyczna. Na Instagramie motywuje fanów poprawienia kondycji i walki o lepsze samopoczucie.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka, Natalia Kruczyńska, dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Aktorka ma 63 lata i nadal zachwyca sylwetką. Jaki jest jej sekret?

Małgorzata Pieczyńska znana jest z takich produkcji jak "Serce nie sługa", "Rezydencja" czy "Na wspólnej". Jej konto na Instagramie śledzi ponad 30 tysięcy osób. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z codziennego życia i zagranicznych wakacji. Aktorka skończy w tym roku 63 lata. Zachwyca świetną sylwetką i pozytywnym nastawieniem do życia. Jaki jest jej sekret? W jednym z wywiadów zdradziła, że regularnie trenuje jogę, dzięki której zyskuje dużo energii i siły do działania.

Moją metodą jest poranna gimnastyka, która poprawia kondycję, i joga, która daje odporność i wytrzymałość. Po takich ćwiczeniach mam mnóstwo energii, a to sprawia, że nic nie jest w stanie mnie złamać. Niepowodzenia nie mają znaczenia. Do tego joga wycisza, a to w moim przypadku bardzo ważne. Nieraz wracam z teatru czy z planu filmowego "nakręcona", a jest środek nocy. Mogłabym góry przenosić, a przecież muszę wypocząć, by kolejnego dnia stawić się w pracy i znów dać z siebie wszystko. W takich chwilach joga jest nieoceniona.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Pieczyńska pokazała trening. "Wycisza umysł"

Na instagramowym profilu aktorka niedawno zamieściła film z treningu, który pokazuje jej świetną formę fizyczną. Taka sylwetka jest godna pozazdroszczenia.

Najpierw 1,5 godziny jak zwykle cudownej jogi, a na koniec mój ulubiony relaks w viparitakarani, przynosi ulgę przy wszelkich napięciach pleców, wycisza umysł. NAMASTE!
 

Fani nie kryją w komentarzach zachwytu nad świetną formą aktorki.

Wow! Gratuluję formy.
Wspaniałe! Barki rozluźniły mi się od samego patrzenia.
Miło się na Panią patrzy.
Więcej o: