Ukryta funkcja trzepaczki, o której nie miałaś pojęcia. Dzięki temu szybciej ją umyjesz

Wiele akcesoriów kuchennych ma ukryte funkcje, o których mało kto wie. Jedną z nich odkrył tiktoker publikujący nagrania pod nazwą @thewhiskery. Dzięki niej umycie plastikowej trzepaczki do ciast i innych mas będzie dużo szybsze i prostsze. Sprawdź, co należy zrobić.

Okazuje się, że niektórzy producenci narzędzi kuchennych świadomie montują w nich dodatkowe ułatwienia. To sprawia, że wiele akcesoriów skrywa tajemnice, o których mało kto wie. Tiktoker publikujący nagrania pod nazwą @thewhiskery odkrył jedną z nich. W filmiku pokazał reszcie internautów funkcję plastikowej trzepaczki, która może znacznie usprawnić codzienne gotowanie. Dzięki niej umycie narzędzia po przygotowywaniu masy będzie o wiele prostsze i szybsze. Na czym to polega?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zastanawiasz się, jak wyczyścić drewniane akcesoria kuchenne? Podpowiadamy!

Ukryta funkcja plastikowej trzepaczki, o której mało kto wie. Pomoże sprawniej posprzątać po gotowaniu

TikToker odkrył nieznaną wcześniej wielu ludziom funkcję plastikowej trzepaczki do ubijania. Okazuje się, że czyszczenie i usuwanie pozostałości masy po gotowaniu będzie o wiele prostsze, jeśli odpowiednio przekręci się trzonek i złoży trzepaczkę na płasko. Należy jednak zwrócić uwagę, że funkcja nie jest dostępna w metalowych narzędziach. Czy twoje akcesoria kuchenne ją posiadają? Warto to sprawdzić, by kolejne ubijanie jajek czy innej masy było dużo przyjemniejsze. Filmik tiktokera szybko zyskał ponad 17 milionów wyświetleń, a obserwatorzy zadają sobie pytanie, dlaczego wcześniej nie znali tej funkcji.

Julia KamińskaJulia Kamińska ścięła włosy! Nowa fryzura wywołała niemałe poruszenie

Internauci zaskoczeni nieznaną wcześniej funkcją trzepaczki. "Marzenie cukiernika"

Wielu obserwatorów w komentarzach pod filmikiem otwarcie napisało, że dodatkowa funkcja trzepaczki nie była im wcześniej znana. Przyznali, że trik może znacznie ułatwić gotowanie i przyczynić się do szybszego i sprawniejszego mycia akcesoriów kuchennych.

Potrzebuję tego!
Więc przez cały czas męczyłem się z myciem ubijaczki, nie wiedząc o tym?
Każdy cukiernik tego potrzebuje.
Dlaczego mówisz mi o tym dopiero teraz?
Powiem o tym mamie.
Marzenie cukierników.

Kiedy sadzić tulipany?Kiedy sadzić tulipany? Nie przegap tej daty w kalendarzu

Więcej o: