Ma rozmiar 90D i nie lubi nosić stanika. Znalazła sposób, dzięki któremu nie musi tego robić. "Mam obsesję"

Leah Ryder to pasjonatka mody i influencerka, która inspiruje kobiety na całym świecie. Jest posiadaczką dużego biustu i jak sama przyznaje, że nie przepada za noszeniem biustonosza. Na szczęście znalazła ubrania, które tego nie wymagają. Internauci wpadli w zachwyt.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z dość niepozornej aplikacji, używanej głównie do synchronizacji ruchu ust w czasach Musical.ly, TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi modowymi stylizacjami, które są również sporą inspiracją dla wielu kobiet.

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Kobieta udowadnia, że również w przypadku dużego biustu można znaleźć kreacje bez konieczności zakładania biustonosza

Leah Ryder to miłośniczka mody oraz tworzenia rozmaitych stylizacji. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku oraz Instagramie, gdzie funkcjonuje pod pseudonimem @leah_ryder. Brytyjka udowodniła jednym ze swoich ostatnich nagrań, że większy rozmiar miseczki nie oznacza mniejszej liczby opcji odzieży.

Jeśli również nienawidzisz nosić stanika, ten film jest dla ciebie

Kobieta posiadająca rozmiar biustonosza 90D podzieliła się z internautami kilkoma stylizacjami, które podkreśliły sylwetkę i prezentują się świetnie...bez konieczności zakładania stanika. Ryder, przymierzając ubrania w rozmiarze XXL zachwycała się:

To jest absolutnie oszałamiające.

Internauci podzielają entuzjazm Ryder. W komentarzach pojawiło się wiele emocjonujących słów

Na TikToku, gdzie Leah Ryder obserwuje prawie 800 tysięcy osób, pojawiło się wiele poruszających komentarzy. Kobieta swoimi filmami jest nie tylko inspiracją dla sporej części swoich obserwatorów, ale również przełamuje pewnego rodzaju stereotyp związany z koniecznością noszenia biustonosza w przypadku dużych rozmiarów piersi. Pod nagraniem z mierzenia letnich i dopasowanych stylizacji, czytamy:

Ubóstwiam Cię i twoją osobowość! 
Chciałabym być tak pewna siebie jak Ty
Jesteś oszałamiająca!
Twoja pewność siebie jest piękna
Mam obsesję.
Dziękuję za zainspirowanie mnie.
 
Więcej o: