Biedronka ruszyła z nową promocją! Praktyczny zestaw 5 sztuk za 24,99. Podobne w Lidlu i Ikei

Od 2 lutego sieć sklepów Biedronka oferuje komplet pięciu szklanych misek z praktycznymi pokrywkami w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Podobne zestawy znajdziemy w sklepach Ikea, Lidl czy Homla.

W sklepach Biedronka często znajdziemy atrakcyjne oferty cenowe, które obejmują nie tylko produkty spożywcze. Od 2 lutego w ofercie sklepu pojawi się zestaw misek do przechowywania żywności.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Atrakcyjna oferta w Biedronce. Komplet 5 szklanych misek z pokrywkami w super cenie

Promocja na komplet pięciu szklanych misek z pokrywkami marki "Smukke", czyli marki własnej Biedronki, pojawi się w ofercie sklepu od 2 lutego, i będzie obowiązywała do 15 lutego lub do wyczerpania zapasów. Miski mają pojemność 100 ml, 170 ml, 270 ml, 370 ml i 750 ml. Naczynia przystosowane są do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Mamy do wyboru różne kolory pokrywek: niebieskie, pomarańczowe, białe lub fioletowe. Cena za zestaw wynosi jedynie 24,99 zł.

Miski na żywność BiedronkaMiski na żywność Biedronka https://www.biedronka.pl/pl/product,id,324135,name,komplet-5-szklanych-misek-z-pokrywkami

Komplet misek z Lidla. Do wyboru dwa kolory pokrywek

Podobny zestaw znajdziemy w sklepach sieci Lidl. Pięć szklanych misek z pokrywkami kupimy za 39,99 zł. Do wyboru mamy dwa kolory przykrywek – miętowy oraz brzoskwiniowy. Pojemniki możemy myć w zmywarce.

Pojemniki LidlPojemniki Lidl https://www.lidl.pl/p/ernesto-zestaw-5-szklanych-misek-z-pokrywkami/p100340932001?mktc=shopping&gclid=CjwKCAiAuOieBhAIEiwAgjCvcok0_yu3V1YZBk3qGhg1Sxs7kuxWXy6q_RLP0Gww1KkxMiP69t1zWRoCo0cQAvD_BwE

Pojemniki do przechowywania z Ikei. Naczynia mają duże pojemności

Ikea oferuje komplet pięciu plastikowych misek z przykrywkami. Naczynia mają pojemność od 0,8 l do 4,7 l. Można je używać w kuchence mikrofalowej oraz myć w zmywarce. Tworzywo, z jakiego zostały wykonane, umożliwia również przechowywanie w nich żywności w zamrażalniku. Komplet kosztuje 49,99 zł.

Miski IkeaMiski Ikea screen/ https://www.ikea.com/pl/pl/p/garnityren-miska-z-pokrywka-kpl-5-szt-rozne-kolory-60480129/?gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAiAuOieBhAIEiwAgjCvcls383ETPSHHknK2F0Ad1mG7s7Mr1Sih0Dk3ISDMIgHGl0Sdr3QNERoCoZIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zestaw 4 misek od Homla. Komplet wygląda niezwykle elegancko

Homla oferuje zestaw 4 misek z pokrywkami Easy Cook za 59,99 zł. Szare pojemniki z ozdobnymi zdobieniami sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo stylowo. Pojemność naczyń od 0,35 l do 2,2 l. Wykonane ze sztucznego tworzywa. Można używać ich w mikrofali.

Pojemniki HomlaPojemniki Homla screen https://homla.com.pl/easy-cook-zestaw-misek-z-pokrywkami-4-szt.html

Więcej o: