Tatuaż zamiast obrączki i bikini zamiast sukni ślubnej. Pamela Anderson i Tommy Lee pobrali się 96 godzin po pierwszej randce

W dniu ślubu znali się od zaledwie 96 godzin. Ona w bikini, on w kąpielowych szortach powiedzieli sobie "tak" na plaży i od tamtego momentu stali się najgorętszym małżeństwem w amerykańskim show-biznesie. Oto historia burzliwej miłości Pameli Anderson i Tommy'ego Lee.

Więcej historii gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Perkusista Mötley Crüe Tommy Lee i najseksowniejsza blondynka lat 90. Pamela Anderson pobrali się 19 lutego 1995 roku. Powiedzieli sobie "tak" na plaży w meksykańskim Cancún. Ona miała na sobie białe bikini, on był w szortach kąpielowych. Zamiast obrączki na palcu Tommy'ego pojawił się tatuaż z imieniem Pameli, a na palcu Pameli "Tonny".

Zobacz wideo "Nie wyobrażam sobie teraz ciągnięcia jakiejś dziewczyny do ślubu"
Nie uznaję biżuterii. Im większy diament, tym mniejszy penis

- mówiła później Anderson.

Zamiast hucznego wesela, świętowali w towarzystwie zaledwie ośmiu osób. Nic dziwnego, w końcu na przygotowanie ceremonii nie mieli zbyt wiele czasu. Zaledwie 96 godzin wcześniej spotkali się na pierwszej randce.

 

Pam i Tommy byli najgorętszą parą w USA

W ich związku nie brakowało wzlotów i upadków. Najpierw zażarcie się kłócili, potem namiętnie godzili. Nie stronili od czułości na wspólnych imprezach. Media rozpisywały się o nich jako o najgorętszej parze w USA. Nikt nie spodziewał się jednak, że każdy będzie mógł wkrótce obejrzeć na ekranie ich najbardziej intymne momenty. 

Elektryk Rand Gauthier, który naprawiał dom pary w Malibu, nie dostał wynagrodzenia za swoją pracę. Pam i Tommy byli mu dłużni ponad 20 tys. dolarów. W odwecie mężczyzna zakradł się do ich domu, żeby okraść sejf. Okazało się, że znalazł tam rzecz bardziej niebezpieczną niż broń i pieniądze: sekstaśmy. Z prywatnych nagrań powstało porno, które wkrótce trafiło do rodzącego się internetu. 

 

Chociaż po pozwaniu Internet Entertainment Group za rozpowszechnianie nagrania, Pamela i Tommy otrzymali 1,5 miliona dolarów odszkodowania, to wydarzenie odcisnęło piętno na ich przyszłości. Tym bardziej że w wyniku ugody zdecydowali także, że wideo zostanie w sieci. Pamela stała się po tym wydarzeniu jedynie ciałem. Zapomniano o tym, że jest bystrą kobietą sukcesu. 

 

W 1996 roku urodził się pierwszy syn Pameli i Tommy'ego Brandon. Rok później przyszedł na świat Dylan. Chociaż pozornie nadal byli wzorem gorącej miłości, coraz więcej mówiło się o chorobliwej zazdrości Tommy'ego. Kiedy pojawiły się dzieci, perkusista poczuł, że zszedł na drugi plan i nie potrafił tego zaakceptować.

 

Po raz pierwszy uderzył Pamelę w 1997 roku. Trafił do więzienia na sześć miesięcy. Kiedy wyszedł, znów to zrobił. Spędził za kratkami kolejny rok. I gdy wydawało się, że nie dostanie już kolejnej szansy, stęskniona żona powitała go z otwartymi ramionami.

Kiedy w końcu się spotkaliśmy, dosłownie rzuciłam się mu na szyję. Okazało się, że wciąż mamy do siebie uczucia i trudno mi uwierzyć, że rozstaliśmy się na cały rok

- opowiadała później. Pomimo próby uratowania związku w 1998 roku para się rozwiodła.

To był zbyt szalony związek, żeby mógł skończyć się dla nas dobrze

- przyznała po wszystkim w rozmowie z magazynem Playboy.

Pamela AndersonWielu uważa ją za ikonę lat 90. Jak dziś wygląda Pamela Anderson?

Więcej o: