Edyta Herbuś śmiało wygina ciało. Fani zaniemówili. "Niesamowita forma w takim wieku"

Edyta Herbuś przebywa obecnie wraz z ukochanym, Piotrem Bukowieckim w Wietnamie. Gwiazda postanowiła zaprezentować serię kadrów, na których wykonuje rozmaite pozycje i rozprawia na temat jogi i przypomina, o dbaniu o swoje ciało. "Jedz, módl się i kochaj". Fani są pełni podziwu nad formą 41-latki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

41-letnia Edyta Herbuś swoją przygodę z tańcem i telewizją zaczęła już od najmłodszych lat. Widzowie znają ją również z ról w takich produkcjach jak: "Pierwsza miłość", "Klan", "Plebania" czy "Na Wspólnej". Obecnie tancerka spełnia się również jako prowadząca program "You Can Dance - Nowa Generacja" w TVP. Gwiazda świetnie odnajduje się również, w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 255 tys. osób. Tancerka przebywa obecnie w Wietnamie, skąd raczy obserwatorów wyjątkowymi kadrami.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Edyta Herbuś w rozmaitych pozach ćwiczy jogę. Gwiazda może pochwalić się nienaganną sylwetką

Tancerka wielokrotnie przypomina swoim obserwatorom na Instagramie, jak ważna jest dla niej aktywność fizyczna oraz pozostawanie w ruchu. Wakacje w Wietnamie są dla Edyty Herbuś okazją nie tylko do odpoczynku, ale również rozmyśleń na temat wielu kwestii, w tym również uprawiania jogi. Nie można przejść jednak obojętnie obok formy, jaką prezentuje na zdjęciach gwiazda. Tancerka przybiera rozmaite pozycje i wygina się w czerwonej, lekkiej bluzce z długim rękawem oraz czarnym dole od bikini, które odsłoniło smukłe nogi oraz pośladki

„Jedz, módl się i kochaj". I dbaj o swoje ciało, które potrzebuje ruchu, żeby być w dobrej kondycji. - pisze na Instagramie.
 

Tancerka inspiruje i zachwyca swoją sylwetką i urodą. Fani błyskawicznie zareagowali na post gwiazdy

W komentarzach nie zabrakło głosów zachwyconych i pełnych podziwu nad formą gwiazdy fanów, którym najwyraźniej spodobała się sesja Edyty Herbuś. Obserwatorzy docenili gwiazdę, zostawiając swoje głosy pod postem.

Wow. Jaka forma. Niesamowita
Pięknie napisane. Czuję podobnie.
Niesamowita forma w takim wieku
Piękna i Seksowna jak zawsze. Piękne ciało
 śmiało wygina ciało.
Pięknie wyglądasz. Super to, co robisz.
Przepięknie wyglądasz.
Masz świetną figurę i bardzo zgrabne seksowne nogi.
Więcej o: