Anna Mucha pokazała pośladek. Krótko podsumowała zdjęcie: "Jednak dietka"

Anna Mucha to jedna z tych gwiazd, której absolutnie nie brakuje dystansu i poczucia humoru, co ostatnio udowodniła po raz kolejny. Aktorka opublikowała na instagramowej relacji zdjęcie pękniętych spodni, odsłaniając fragment pośladka.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Nagrała piosenkę z hejtujących komentarzy. "To mnie dotyka cały czas"

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, a zdaniem wielu osób także jedna z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 962 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger w skąpym bikini. "Zawstydzasz młodsze kobiety"

Anna Mucha zapozowała w pękniętych spodniach

Ostatnio Anna Mucha udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie, do którego zapozowała w lustrze, pokazując rozerwane na pośladku spodnie. - Moment kiedy orientujesz się, że czas kupić nowe jeansy... albo jednak dietka - napisała. Anna Mucha w jednym z wywiadów została o to zapytana o to, jak dba o swoją figurę. Okazuje się, że aktorka unika restrykcyjnych diet i jak przyznaje, nie ma obsesji na tym punkcie.

Zakładam czarne. A tak serio, to nie mam obsesji, co po mnie widać. Wypełnia mnie masło, wypełnia mnie miłość do jedzenia, radość życia. No i cóż. Tak to wygląda

- powiedziała Anna Mucha w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Anna MuchaAnna Mucha https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

Małgorzata PieczyńskaMałgorzata Pieczyńska pokazała film z treningu. "Gratuluję formy"

Anna Mucha zachwyca swoją figurą. "Petarda"

Anna Mucha od lat uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Niedawno udostępniła na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Pod postem posypało się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Pani Aniu, jest Pani bardzo inteligentną, mądra, ale przede wszystkim piękną i eteryczną kobietą
Chciała bym tak wyglądać w twoim wieku, dla mnie sztos
Petarda jak zawsze
Kobieta rakieta
Piękna kobieta bez sztuczności
Jedna z najpiękniejszych

- czytamy.

 
Więcej o: