Te 3 gwiazdy usłyszały, że są "za brzydkie" na Hollywood. Aż trudno w to uwierzyć. Dziś są ikonami

Droga do sławy nie zawsze jest łatwa. Wiedzą o tym zwłaszcza kobiety, których wygląd często jest okrutnie krytykowany. Te aktorki w przeszłości usłyszały, że są za brzydkie, by zrobić karierę. Nie poddały się jednak i dziś się ulubienicami widzów.

Dążenie za marzeniami nie zawsze jest łatwe. Kluczem do sukcesu jest jednak upór w drodze do postawionego sobie celu. Te gwiazdy w przeszłości usłyszały, że nie zrobią kariery w Hollywood, bo są "za brzydkie". Nie poddały się jednak i dziś znają je wszyscy. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ich uroda była krytykowana. Meryl Streep

Meryl Streep zdecydowanie należy zaliczyć do grona najpopularniejszych aktorek. Trzykrotnie odbierała ona Oscara za pierwszoplanową rolę filmową. "Sprawa Kramerów", "Pożegnanie z Afryką", "Diabeł ubiera się u Prady", "Mamma Mia!" to tylko kilka tytułów, które przeszły do historii. Początki kariery Meryl Streep nie były jednak łatwe. 

Aktorka wyznała, że na castingu do filmu "King Kong" 1976 roku usłyszała, że jest za brzydka by dostać rolę. Podobno wzięła wtedy głęboki oddech i odpowiedziała, że jest jej przykro, że producent tak uważa, ale jest to jedna opinia pośród tysiąca zupełnie innych. Choć gwiazda nie dostała wtedy roli to uważa, że był to przełomowy moment w jej karierze. 

 

"Za brzydkie" na Hollywood. Winona Ryder

Winona Ryder to jedna z najbardziej znanych amerykańskich aktorek. Popularność przyniosła jej zwłaszcza pierwszoplanowa rola w  "Przerwanej lekcji muzyki". W ostatnim czasie wcieliła się zaś w rolę Joyce Byers w serialu Netfliksa "Stranger Things", za którą była nominowana m.in. do Złotego Globu. Na początku kariery aktorka została jednak potraktowana w okrutny sposób. 

W jednym z wywiadów Winona Ryder wyznała, że usłyszała, że nie powinna być aktorką. Na castingu powiedziano jej: "Nie jesteś wystarczająco ładna i powinnaś iść do szkoły. Nie nadajesz się.". Aktorka nie poddała się jednak i dziś jest uwielbiana przez widzów. 

 

Droga do sławy bywa bolesna. Kate Winslet

Kate Winslet również nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Brytyjska aktorka jest znana głównie z roli w nagrodzonym 11 statuetkami Oscara przeboju kasowym "Titanic". W przeszłości usłyszała jednak, że jest za gruba, by zrobić karierę w branży. Komentowany był nawet jej rozmiar stopy. Aktorka radzi jednak innym kobietom, by się nie poddawały i dzielnie pokonywały swoje lęki i niepewność. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Po modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: