Trzy znaki zodiaku to prawdziwe uparciuchy. Zazwyczaj muszą postawić na swoim

Astrologowie twierdzą, że znaki zodiaku określają pewne cechy naszego charakteru i osobowości. Bywają osoby uznawane za leniwe i spokojne, inne zaś mogą być postrzegane jako te, które mają wybuchowy temperament. Które znaki zodiaku są uważane za prawdziwe uparciuchy?

Istnieją trzy znaki zodiaku, o których mówi się, że są nieustępliwe, uwielbiają stawiać na swoim i są bardzo uparte. Sprawdź, czy znajdujesz się na tej liście. Oczywiście należy pamiętać o tym, by astrologię brać z przymrużeniem oka i odpowiednim dystansem.

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić prąd, piekąc w piekarniku i zmywając w zmywarce?

Byk. Spontaniczność jest dla niego wyjściem ze strefy komfortu

Byki twardo stąpają po ziemi i z uporem dążą do wyznaczonego celu. Nie uznają półśrodków. Potrzebują stabilizacji – bezpieczeństwa finansowego i rodzinnego. Nie przepadają za nadmierną emocjonalnością, ponieważ same nie należą do przesadnie wrażliwych osób. Zanim obdarzą kogoś zaufaniem, muszą go bardzo dobrze poznać. Nie są spontaniczne. Muszą mieć wszystko zaplanowane. Nie działają pochopnie, dlatego zmuszenie byków do szybkiej i spontanicznej decyzji jest niemożliwe. Są uparte i nie lubią zmian.

Panna. Ambitna perfekcjonistka

Panny są wyjątkowo inteligentne i dociekliwe. Zdobywanie i zapamiętywanie nowych informacji to dla nich pestka, dlatego są wobec siebie wyjątkowo wymagające. Wrodzona ambicja każe im dążyć do wyznaczonych celów. Nie są osobami, które bujają w obłokach i żyją marzeniami. Wewnętrznie poukładane, czasami pedantyczne. Nie znoszą chaosu i niezdecydowania. Potrafią być nerwowe oraz nieustępliwe, gdy są przekonane, że mają rację. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Wodnik. Ciężko go usidlić

Wodniki są wytrwałe, ambitne i nie zniechęcają się przeciwnościami losu. Patrzą daleko w przyszłość i nie skupiają się na małych problemach. Są wolne i niezależne. Nie lubią, gdy ktoś narzuca im swoją wolę lub próbuje usidlić. Uwielbiają stawiać na swoim, nawet uciekając się do manipulacji. Nie przestrzegają wyznaczonych reguł, lecz tworzą własne. Bywają buntownicze, a przy podejmowaniu decyzji nie kierują się emocjami, lecz chłodną kalkulacją.

Więcej o: