Ma 25 lat i jest "tradycyjną żoną". Gotuje 5h dziennie i spełnia zachcianki męża

Estee Williams zrezygnowała z kariery zawodowej, by zostać żoną na pełen etat. Teraz jej praca polega na ułatwianiu życia mężowi. - Nie chciałam być kobietą, która cały dzień chodzi do pracy, a potem musi wracać do domu, żeby gotować i sprzątać - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "W reklamach pary heteroseksualne cały czas są seksualizowane, ale to pary homoseksualne mają się nie afiszować"

Estee Williams z Wirginii wierzy w tradycyjne role w małżeństwie. Według niej, zadaniem mężczyzny jest utrzymanie rodziny i zapewnienie jej odpowiedniego poziomu życia oraz bezpieczeństwa, natomiast kobiety dbanie o gospodarstwo domowe.

"Nie chciałam być kobietą, która cały dzień chodzi do pracy, a potem musi wracać do domu, żeby gotować i sprzątać"

25-latka poznała swojego męża w 2020 roku i podobno już na pierwszej randce okazało się, że mają wspólne wartości. Postanowiła więc zrezygnować ze studiów i na pełen etat zająć się domem. - Nie dorastałam w tradycyjnym otoczeniu. Moi rodzice rozwiedli się, gdy byłam młoda, a moja mama walczyła o to, by związać koniec z końcem. Wiedziałam, że nie chcę tego dla siebie. Nie chciałam być kobietą, która cały dzień chodzi do pracy, a potem musi wracać do domu, żeby gotować i sprzątać. Marzyłam o pozostaniu w domu i posiadaniu partnera, który doceniłby moją rolę jako gospodyni domowej. Chciałam po prostu prostego i tradycyjnego życia - mówi.

Nigdy nie planuję kariery, ponieważ zostanę w domu, aby opiekować się naszym domem, moim mężem i - miejmy nadzieję - naszą przyszłą rodziną.

"Służę wszelkim jego potrzebom, aby ułatwić mu życie"

Estee każdego dnia dba o to, by jej mąż nie musiał w kwestiach domowych kiwnąć nawet palcem. - Wszystkie nasze posiłki gotuję od podstaw, więc zwykle spędzam do pięciu godzin dziennie w kuchni i dwie godziny dziennie na sprzątaniu całego domu. Robię zakupy spożywcze i załatwiam wszelkie sprawy, które trzeba załatwić. Służę wszelkim jego potrzebom, aby ułatwić mu życie - mówi.

Codziennie dba również o swój wygląd i znajduje czas na pasje:

Robię fryzurę, makijaż i zwykle noszę domową sukienkę. Lubię mieć pewność, że zawsze ładnie wyglądam. Mam też czas, aby zainwestować w hobby i nowe umiejętności, więc obecnie uczę się ogrodnictwa i zamierzam też zacząć jeździć na łyżwach figurowych.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: