Chodzi na siłownie w pełnym makijażu, bo wtedy czuje się dobrze. "Kogo obchodzi, co myślą inni?"

Taryn Delanie jest jedną z wielu influencerek sportowych, które promują zdrowy tryb życia w mediach społecznościowych. Ćwiczenia i dieta to główne tematy jej nagrań. Ostatnio poruszyła jednak kwestię wyglądu na siłowni i rozwiała wątpliwości, czy ćwiczenia w makijażu to dobry pomysł.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Taryn Delanie ma szerokie grono odbiorców. Jej profil na TikToku obserwuje aż 700 tys. osób. Ostatnio zauważyła, że wiele kobiet ma wątpliwości, czy mogą pójść na siłownię w pełnym makijażu. Trenerka zaapelowała: 

Jeśli ćwiczenie w pełnym makijażu sprawia ci przyjemność. Rób to.
Zobacz wideo Szalina Malina opowiada o dzieciństwie przed TikTokiem, a Natalia Kruczyńska radzi jak wytrwać w postanowieniach [MAMY CZAS]

Chodzi na siłownie w pełnym makijażu, bo wtedy czuje się dobrze

Wyjście na siłownie to dla wielu osób przekroczenie własnej strefy komfortu. Tym bardziej na początku roku, kiedy wiele nowych osób postanawia zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami, ważne jest zachowanie rozsądku. Taryn Delanie podkreśliła w opublikowanym filmiku, że to, co myślą inni jest nieistotne. Najważniejsze jest to, żeby mieć dobre samopoczucie i energię do ćwiczeń. A jeśli makijaż dodaje kobietom pewności siebie, to nie powinny z niego rezygnować. Sama zresztą często ćwiczy pomalowana.

Kogo obchodzi, co myślą inni? Gorące laski rządzą

- napisała.

Podkreśliła, że chciałaby, aby kobiety czerpały z ćwiczeń przyjemność i siłę.

Nie wyglądacie głupio. Każdy z nas kiedyś zaczynał. Macie do tego prawo

- dodała. Pod jej wpisem posypały się podziękowania.

Dzięki za przypomnienie. Szczególnie teraz, kiedy zaczyna się nowy rok i wiele osób po raz pierwszy pojawiło się na siłowni
Uwielbiam czuć się pięknie w czasie ćwiczeń
Często chodzę na siłownię po lunchu albo spotkaniach, dlatego mam makijaż

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: