Pamela Anderson na zdjęciach, zanim została modelką "Playboya". Trudno ją rozpoznać

Pamela Anderson w nowym dokumencie poruszyła wiele trudnych tematów ze swojego życia. W produkcji zostały pokazane także zdjęcia z okresu, gdy przyszła gwiazda nie była jeszcze sławna. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.
Zobacz wideo Jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy małe dzieci?

Pamela Anderson w latach 90. ubiegłego wieku była jedną z największych gwiazd. Gdy miała 21 lat została dostrzeżona na trybunach w czasie meczu futbolowego. Niedługo po tym, Playboy zaproponował jej rozbieraną sesję. To całkowicie zmieniło jej życie. Co ciekawe, Anderson jako jedyna modelka pojawiła się na okładce magazynu aż 14 razy.

- Byłam bardzo nieśmiała już jako dziecko. „Playboy" ukształtował mnie jako młodą dziewczynę. Dał mi siłę. Byłam uwięziona, udało mi się uwolnić. Poznałam wielu artystów, dżentelmenów, aktywistów. Hollywood to dziś dla mnie za dużo. Jest trudnym miejscem. To biznes. Jeśli chcesz go robić, musisz grać w tę grę - wyznała Anderson kilka lat temu w rozmowie z US Weekly.

 

Dokument na temat życia Pameli Anderson

Życie Pameli było na tyle ciekawe, że Netflix zdecydował się na nakręcenie filmu dokumentalnego na jej temat. Na samym początku produkcji zostały pokazane zdjęcia przyszłej gwiazdy z okresu, gdy nie była jeszcze sławna. Musimy przyznać, że trudno ją na nich rozpoznać. 

 

Nie zawsze miała platynowy blond

Jak zdradziła Anderson, największa metamorfoza jej wyglądu miała miejsce w 1991 roku po przeprowadzce do Los Angeles. Przefarbowała wówczas włosy na jasny blond. Powiększyła także piersi. I co ciekawe, obecnie gwiazda twierdzi, że była to jedyna operacja plastyczna, jakiej się poddała. 

 
 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: