Kasia Glinka pokazała zdjęcia sprzed lat. Fani podzieleni. "Takiej cię nie pamiętam", "Wyglądała lepiej"

Katarzyna Glinka lubi publikować zdjęcia w mediach społecznościowych i pozostawać w stałym kontakcie z fanami. Aktorka jakiś czas temu pokazała zdjęcia sprzed lat, które opatrzyła długim wpisem. Niektórzy fani sceptycznie podeszli do tego, co napisała w poście.

Katarzyna Glinka jest znaną i lubianą aktorką. Od lat występuje na deskach teatru, a większej widowni dała się poznać jako Kasia z serialu "Barwy Szczęścia". Gwiazda na bieżąco udziela się w mediach społecznościowych i publikuje coraz to nowsze fotografie. Kilka dni temu pokazała na Instagramie zdjęcia, dzięki którym fani mogą zobaczyć, jak wyglądała w wieku 24 lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcia, na których miała 24 lata. Krytycznie odniosła się do swojej wagi

Choć Katarzyna Glinka dziś cieszy się ogromną popularnością, dwadzieścia lat temu mało kto słyszał o początkującej aktorce. Trudy związane z zawodem i braki ofert pracy spowodowały, że na jakiś czas przeprowadziła się do San Diego w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtego okresu i opublikowała na Instagramie obszerny wpis. Zamieściła też dwa zdjęcia, do których pozowała w wieku 24 lat. Aktorka krytycznie odniosła się do swojej wagi z tamtego okresu.

Miałam wtedy 24 lata, mieszkałam w San Diego i najwyraźniej ominął mnie kalifornijski kult bycia slim (...). Na każdym rogu można tam kupić burrito, quesadille i guacamole, co widać na załączonych zdjęciach (...). Wiecie co, w sumie wygląd nie ma znaczenia, najważniejsze jest szczęście na twarzy.
 

Katarzyna Glinka na zdjęciach sprzed lat. Fani podzieleni. "Takiej Cię nie pamiętam", "Wyglądała Pani lepiej"

Niektórzy fani sceptycznie podeszli do opisu, który Glinka zamieściła wraz ze zdjęciami sprzed lat. Nie rozumieją, dlaczego uważa, że nie wyglądała w tamtym czasie korzystnie. Inni obserwatorzy pochwalili jej wygląd i stwierdzili, że dziś dążenie ludzi do zrzucania wagi może namieszać w głowie.

Żadne zabiegi nie zastąpią nikomu naturalnego uśmiechu
Takiej Cię nie pamiętam.
Wyglądała pani lepiej i wówczas była bardziej kobieca, a nie to, co teraz, skóra i kości.
Skoro wygląd nie ma znaczenia, to po co o tym napisałaś w pierwszym zdaniu?
Piękne fotki Kasiu i wyglądasz na nich tak samo ślicznie, jak zawsze.
Piękna, uśmiechnięta dziewczyna. Właśnie ten kult slim wszystkim namieszał w głowie. Przykre, że nie liczy się człowiek, tylko to ile waży!
Bardzo ładna dziewczyna, pełna kobiecości. Nie ma się do czego przyczepić, absolutnie!
Więcej o: