Małgorzata Rozenek ćwiczy w pocie czoła, a fani krytykują jej strój. "Pani niby taka perfekcyjna"

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się filmem z zimowego obozu Anny Lewandowskiej, gdzie pod czujnym okiem trenerów odbywa treningi i dba o swoją sylwetkę. Obecnym celem gwiazdy jest zbudowanie masy mięśniowej. "Tu tyle się dzieje. Jest ogień" - dzieli się wrażeniami gwiazda.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Ponieważ regularnie dba o swoją figurę, na Instagramie nie brakuje zdjęć i filmików z treningów i efektów, jakie osiągnęła. Najnowszym nagraniem z zimowego obozu Anny Lewandowskiej wzbudziła wiele emocji wśród internautów.

Zobacz wideo Jacek Rozenek o in vitro. "Rozumiem katolickie kontrargumenty"

Małgorzata Rozenek-Majdan w formie życia? Priorytetem gwiazdy jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie poradziła sobie z pozbyciem się nadprogramowych kilogramów po ciąży. Gwiazda swoją przygodę z ćwiczeniami i regularnymi treningami zaczęła pod okiem trenerów od Anny Lewandowskiej. Teraz, jej priorytetem jest rozbudowa mięśni i właśnie dlatego udała się na zimowy obóz sportowy Camp By Ann Anny Lewandowskiej. 44-latka zaprezentowała na swoim Instagramie nagranie, gdzie wśród innych obozowiczek zawzięcie trenuje i dąży do wymarzonej sylwetki.

Zimowy obóz trwa, tu tyle się dzieje, jest ogień. Jeżeli kiedykolwiek myślałaś, żeby tu przyjechać, to już zacznij się pakować. To najlepsze co możesz dla siebie zrobić. Endorfiny szaleją, a zakwasy pieką.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca internautów swoją postawą. Co za forma!

Wiele osób podziwia upór i dyscyplinę gwiazdy telewizji w codziennych treningach. W jednej z relacji przyznała, że przyzwyczajona do wstawania o wczesnej porze, pobudka o 7 rano nie była dla niej wyzwaniem. Obserwatorzy Rozenek-Majdan na Instagramie są pod wrażeniem postawy gwiazdy, co widać po komentarzach pod postem.

Jak zawsze forma top.
Gratuluję wytrwałości i efektów!
Jesteś super inspiracją dla mnie.
Podziwiam za wytrwałość.
Piękna forma i inspiracja!

Internauci zwrócili także uwagę na strój gwiazdy.

Uważa pani, że te za długie spodnie wyglądają ładnie? Uważam, że nie a pani niby taka perfekcyjna.
Małgośka, podwiń te nogawki.
Więcej o: