Pamiętacie Kasię z "13. Posterunku"? Aktorka zrezygnowała z włosów w kolorze blond

Pod koniec lat 90. blondynka Kasia z "13. Posterunku" była znana wielu widzom, którzy na bieżąco przed telewizorami śledzili jej losy. Dziś po charakterystycznej fryzurze nie ma już śladu, a Aleksandra Woźniak-Miszewska zupełnie porzuciła aktorstwo. Czym się dziś zajmuje?

Mało kto nie kojarzy sierżant Kasi z "13. Posterunku". Długonoga blondynka zakochana w Czarku, którego grał Cezary Pazura, przez lata bawiła i skupiała przed ekranami tysiące widzów. Aktorka, która wcieliła się w tę rolę 18 stycznia obchodziła 48. urodziny, jednak kilka lat temu słuch po niej zaginął. Czym się dzisiaj zajmuje Aleksandra Woźniak-Miszewska? 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Pamiętacie Kasię z "13. Posterunku"? Jej blond włosy przykuwały wzrok

Kultowy serial komediowy wyreżyserowany przez Macieja Ślesickiego zadebiutował w Telewizji Polsat w 1998 r. Aleksandra Woźniak-Miszewska przez kilka lat występowała u boku Cezarego Pazury i zdobyła uznanie widzów. Choć od emisji minęło już wiele lat, sporo Polaków wciąż wspomina blondynkę, którą grała. Po zakończeniu zdjęć aktorka wystąpiła jeszcze w kilku popularnych produkcjach, takich jak "Złotopolscy", "Barwy szczęścia" czy "Daleko od noszy". 

 

Aleksandra Woźniak-Miszewska nie jest już blondynką. Postawiła na ciemniejszy odcień

Aleksandra Woźniak-Miszewska karierę aktorską rozpoczęła na przełomie lat 90. i 00. Początkowo występowała w Teatrze Telewizji, jednak rozgłos i popularność przyniosła jej rola sierżant Kasi z "13. Posterunku". Znakiem rozpoznawczym aktorki były w tamtym czasie długie blond włosy, które przykuwały wzrok widzów przed telewizorami. Wizerunek blond policjantki z popularnego serialu towarzyszył aktorce przez wiele kolejnych lat. Dziś po dawnej fryzurze nie ma już śladu, a pasma kobiety są krótsze i mają nieco ciemniejszy odcień. Aleksandra Woźniak-Miszewska około 2020 r. zupełnie zrezygnowała z aktorstwa i skupia się na psychologii. W 2016 r. rozpoczęła odpowiednie studia, a w 2019 r. otworzyła własny gabinet terapeutyczny.

Więcej o: