64-letnia "fit babcia" zachwyca młodym wyglądem. Na co dzień zajmuje się kulturystyką

Lesley Maxwell ma 64 lata i jest trenerką personalną. Kobieta na bieżąco publikuje zdjęcia i nagrania na Instagramie i udowadnia, że sport można uprawiać w każdym wieku, a na wyrzeźbienie upragnionego ciała nigdy nie jest za późno.

Lesley Maxwell przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 40 lat. Dziś kobieta może się pochwalić około trzydziestoma tytułami zdobytymi na zawodach kulturystycznych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 127 tys. osób, które z ciekawością śledzą publikowane zdjęcia i porady, jak trenować i wyrzeźbić ciało. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Babcia jest dodatkową parą rąk, która pomaga

64-letnia babcia zachwyca wyglądem. Na co dzień zajmuje się kulturystyką

Lesley na co dzień mieszka w Australii, gdzie stara się uczyć ludzi, jak dbać o kondycję fizyczną i osiągać zamierzone cele sportowe. Influencerka w jednym z ostatnich postów zapozowała w jasnoniebieskim stroju sportowym i podzieliła się praktycznymi wskazówkami. Długie blond włosy spięła w luźny kok i zaprezentowała wyrzeźbione godzinami ćwiczeń mięśnie rąk i brzucha.

Dzięki treningowi i efektywnemu odżywianiu możemy zmienić naszą sylwetkę i stan zdrowia. Poświęcam swoją energię na trening siłowy, który buduje silne ciało i zwiększa mięśnie. Lubię ćwiczenia złożone i trenuję nogi częściej niż większość ludzi.

- napisała.

W tym samym wpisie zaproponowała też swoją pomoc i chęć nawiązania współpracy z osobami, które chciałyby wprowadzić do swojej codzienności odpowiedni plan treningowy. Ćwiczenia proponowane przez Lesley można wykonywać samodzielnie w domu.

 

Fani zachwyceni sylwetką Lesley Maxwell. Zasypali ją licznymi komplementami

Post Lesley Maxwell szybko zyskał setki polubień. Fani w komentarzach wyrazili swój podziw co do wyrzeźbionej sylwetki kobiety i tego, że mimo wieku nie ustaje w działaniach i poświęca swój czas i energię na sport, który jest jej pasją i sposobem na życie.

Seksowna i silna.
Jak zawsze wyglądasz oszałamiająco w tym uroczym stroju na siłownię. A ten piękny uśmiech to bonus.
Jesteś piękną, silną kobietą z klasą.
Zawsze wyglądasz rewelacyjnie!
Mądra, wspaniała kobieta i niesamowita trenerka.
 
Więcej o: