Ma 66 lat. Od ludzi słyszy, że ubiera się niestosownie. "W głowie nadal mam 29 lat"

Gdy mówi, ile naprawdę ma lat, ludzie są w szoku. Zdarza się jednak, że 66-letnia Anna w sieci spotyka się z przykrymi komentarzami. Zdaniem niektórych ubiera się niestosownie do swojego wieku. - W głowie nadal czuję się na 29 lat - odpowiada.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób, które chętnie dzielą się w sieci różnymi sytuacjami i historiami ze swojego życia, a także walczą ze stereotypami.

Jessy JordynnWydała ponad 80 tys. zł na piersi. Kobiety każą jej się zakryć

"Mój umysł wciąż myśli, że mam 29 lat, nawet jeśli mam 66 lat"

Anna, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @annab448, dzieli się w sieci treściami o tematyce lifestyle'owej. Często pokazuje m.in. swoje stylizacje, które potrafią podzielić internautki oraz internautów. W jednym z filmów postanowiła zapytać widzów, czy potrafią odgadnąć jej wiek i wagę. Przy okazji zdradziła, że ma 66 lat i waży 114 funtów (63 kg). 

Zjawiskowa kobieta
To jest niemożliwe
Nie ma znaczenia, ile masz lat, wyglądasz świetnie
Wyglądasz na 48

- komentują ludzie.

Mimo wielu komplementów i pozytywnych komentarzy zdarza się, że kobieta dostaje również niezbyt przychylne uwagi na temat swojego ubioru. Zdaniem niektórych osób ubiera się niestosownie do swojego wieku. - Ubieraj się odpowiednio do wieku mówią. Ja mówię: W mojej głowie nadal czuję się na 29 lat, nawet jeśli mam 66 - odpowiedziała na zaczepne komentarze.

Ma 25-lat i jest 'tradycyjną żoną'. Gotuje 5h dziennie i spełnia zachcianki męża (zdjęcie ilustracyjne)Ma 25 lat i jest "tradycyjną żoną". Gotuje 5h dziennie i spełnia zachcianki męża

Gdzie jest ta księga zasad, która zawiera listę tego, co musimy nosić i jak musimy się zachowywać w danym wieku?
To po prostu zazdrość
Wyglądasz świetnie, zapomnij o hejterach
Co za energia! Można brać z ciebie przykład 

- pisali fani.

Więcej o: