Julia Wieniawa odsłoniła brzuch w krótkim topie. "Rewelacja", "Kto ją tak ubrał"

Julia Wieniawa pokazała się ostatnio na konferencji ramówkowej w bardzo ciekawej stylizacji. Jej zdjęcia ze ścianki wywołały spory szum. W komentarzach pod postem można znaleźć wiele skrajnych opinii, na temat wyglądu gwiazdy. Na co konkretnie zwrócili uwagę?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa pojawiła się na pierwszej w tym roku konferencji ramówkowej telewizji Polsat. Jej stylizacja zaskoczyła fanów. W komentarzach pod materiałami ze ścianki fani artystki sprzeczają się o to, czy jej ubrania są rzeczywiście modne.

Zobacz wideo Julia Wieniawa kocha bawić się modą. "Można mieszać wszystko"

Julia Wieniawa na ściance. Jak wyglądała?

Na konferencji ramówkowej Julia Wieniawa pojawiła się w mocno zaskakującym stroju. Gwiazda zrezygnowała z sukni i bardziej wyszukanych kreacji na rzecz luźniejszej stylizacji. Patrząc na zdjęcia ze ścianki, w oczy od razu rzuca się jej wyeksponowany brzuch. Krótki top ze sprzączką podkreśla jego umięśnienie. Na "górę" artystka zarzuciła oversize'ową skórzaną kurtkę. Uwagę przykuwają również spodnie gwiazdy. Proste błękitne jeansy z lekko podwyższonym stanem do pępka pasowały do jaskrawo zielonych butów i torebki. 

Niedługo po krótkiej sesji, Wieniawa została zapytana o serial "Teściowie", w którym niedawno brała udział. Celebrytka porównała produkcję do współczesnej wersji "Romea i Julii". Podczas wywiadu fani mogli w pełni zobaczyć jej kreację. Aby jeszcze lepiej wyeksponować kurtkę i napis znajdujący się na jej ramieniu, gwiazda podczas rozmowy trzymała rękę w kieszeni.

Wieniawa zdecydowanie wyróżniała się na tle innych gwiazd, które pojawiły się na konferencji. Z tego powodu w komentarzach pod materiałami ze ścianki można spotkać się ze skrajnymi opiniami na temat jej stylizacji. Jedni zachwycają się świeżością, jaką wprowadziła "na salony", inni zaś dziwią się i nie rozumieją decyzji, o połączeniu tych konkretnych elementów stroju.

Świetna stylówka, w końcu ktoś na ściankę wprowadza dobry styl, a nie weselne makijaże, fryzury i stylówka jak do cioci na imieniny 10 lat temu, żeby wyglądać poprawnie
Jak dla mnie bardzo średnio.
Kto ją tak ubrał dziwnie?
Rewelacja
Jak by mi za to zapłacili tyle, co jej to może bym w tym wyszła. Za darmo na pewno nie ubrałabym takiej kurtały wygrzebanej z garażu spoconego motocyklisty.
Nareszcie światowa moda na Polskich dywanach! Look na bardzo wysokim poziome mody.
 
Więcej o: