Selena Gomez bez makijażu. "Wreszcie gwiazda, która wygląda jak normalny człowiek"

Selena Gomez po raz kolejny poruszyła ludzi na Instagramie. Tym razem aktorka opublikowała zdjęcia, na których pokazała się bez grama makijażu, nie kryjąc swoich "niedoskonałości". - Kardashianki mogłyby się czegoś nauczyć z twojego posta - piszą internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Selena Gomez jest amerykańską aktorką oraz piosenkarką, która zdobyła ogromną popularność dzięki takim produkcjom Disneya, jak "Czarodzieje z Waverly Place" czy "Program ochrony księżniczek". Od lat jest jedną z chętniej obserwowanych gwiazd na Instagramie, gdzie do teraz śledzi ją ponad 375 mln obserwujących. Artystka nigdy jednak nie ukrywała, że ogromna popularność odbiła piętno na jej zdrowiu psychicznym.

Zobacz wideo Kamil Szymczak o swojej pracy. "Dziewczyny w Stanach są bardzo otwarte"

Gomez jako osoba publiczna wielokrotnie musiała zmagać się z krytyką, z czego często dotyczyła ona właśnie jej wyglądu. Piosenkarka od lat bowiem boryka się z wahaniami wagi, które są wynikiem jej choroby. W 2017 roku zachorowała na toczeń rumieniowaty, w wyniku którego musiała przejść przeszczep nerki

Selena Gomez pokazała się bez makijażu. "Jedna z niewielu osób, których branża nie zrujnowała"

Dziś, po latach pracy nad poczuciem własnej wartości, Selena Gomez jest już bardziej pewna siebie i nie ma problemów z pokazaniem się w naturalnej odsłonie. Ostatnio gwiazda wrzuciła do sieci kilka nieretuszowanych zdjęć, na których pokazała się zupełnie bez makijażu. - Ja - napisała krótko w opisie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy są wdzięczni za podzielenie się w sieci takimi fotografiami:

Piękna
W końcu celebrytka która pokazuje się bez filtrów, tony makijażu i jest naprawdę piękna. W taki sposób może pomóc ludziom (szczególnie dziewczynom) w zrozumieniu że nie potrzeba nam tylu sztuczek, żeby pojawić się w najlepszym wydaniu. Najważniejsze jest po prostu bycie sobą i bycie dumnym z prezentowania się takim, jakim jesteś. Chciałabym tylko więcej takich zdjęć
Wreszcie gwiazda, która wygląda jak normalny człowiek
Jeśli gwiazdy chciałyby być autentyczne, powinny na nią spojrzeć. Bo ta kobieta jest definicją tego, jak się czuje i wygląda prawdziwe!
Jedna z niewielu osób, których branża nie zrujnowała
Takie słodkie!! Wyglądasz na 12 lat. Kardashianki mogłyby się czegoś nauczyć z twojego posta
Myślałam, że Selena miała operację plastyczną, ale widząc to zrozumiałam, jak makijaż może zmienić czyjąś twarz. Absolutnie piękne
Wszystko, czego potrzebowaliśmy
Dziękuję za pokazanie, że to w porządku być normalnym człowiekiem. Twoja wrażliwość jest inspirująca.

- czytamy.

Więcej o: