W szkole się z niej naśmiewał, a ona go nienawidziła. 4 lata później poślubiła "łobuza z liceum"

Pochodząca z Utah 20-letnia Lauren Olsen nie miała w szkole łatwego życia. Była prześladowana, a rówieśnicy się z niej naśmiewali. Dziewczyna z pewnością nie spodziewała się, że kilka lat później jeden ze szkolnych łobuzów zostanie jej mężem.

Znajomi z liceum byli zaskoczeni, gdy Lauren zaczęła spotykać się z Lucasem. Chłopak regularnie się z niej naśmiewał i jej dokuczał. Nikt nie spodziewał się, jak zakończy się ta relacja. 

Zobacz wideo Jacek Rozenek nie wierzy już w miłość? "Pierwsze pięć lat małżeństwa to była bajka"

Lucas prześladował Lauren w szkole. "Nienawidziłam go"

15-letnia Lauren uczęszczała do tej samej szkoły, do której chodził Lucas, ale daleko im było do przyjaźni. Chłopak wspólnie ze znajomymi obrzucał dziewczynę wyzwiskami i nagrywał ją na szkolnym korytarzu, a potem wrzucał filmy na Snapchata. Przezywał ją "Linda" na cześć kreskówkowej postaci z Bob’s Burgers. – Nienawidziłam go. Nie chciałam mieć z nim nic wspólnego – mówiła dziewczyna.

Sytuacja zmieniła się, gdy w 2017 roku Lauren miała wypadek samochodowy. Lucas był jego świadkiem. Zmartwiony sytuacją koleżanki odezwał się do niej na jednym z portali społecznościowych. Od tamtej pory zaczęli regularnie ze sobą rozmawiać i okazało się, że wiele ich łączy. Lucas tłumaczył, że dokuczał Lauren, ponieważ zwyczajnie mu się podobała. – Drażniłem się z nią, bo ją lubiłem. Naśmiewałem się z niej, bo robili to moi przyjaciele. Myśleliśmy, że to zabawne. Patrząc wstecz, myślę, że to było głupie.

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Lauren wybaczyła Lucasowi. "Nie mogę oceniać człowieka po jego zachowaniu, gdy miał 16 lat"

Dwójka nastolatków zaprzyjaźniła się ze sobą. W 2018 roku zaczęli się oficjalnie spotykać. Lucas zrozumiał swój błąd i przeprosił Lauren za to, że jej dokuczał. – Ludzie mówią, że nie wybaczyliby czegoś takiego, ale nie mogę oceniać człowieka po tym, jak się zachowywał, mając 16 lat. Cztery lata później Lucas oświadczył się Lauren. Ślub odbył się w październiku tego samego roku. – Znajomi mówią mi, że nie poślubiliby takiego łobuza z liceum – śmieje się dziewczyna.

 

Para sprawia wrażenie szczęśliwej, a błędy młodości poszły w niepamięć. Lucas i Lauren planują wspólną przyszłość. – Lauren jest niesamowita i nie mógłbym prosić o lepszą osobę, z którą mógłbym przeżyć resztę życia. Chcę mieć rodzinę z Lauren, jestem podekscytowany budową domu i obserwowaniem, jak spełnia się reszta naszych marzeń – przyznał chłopak.

 
Więcej o: