W szkole się z niej naśmiewał, a ona go nienawidziła. 4 lata później poślubiła "łobuza z liceum"

Pochodząca z Utah 20-letnia Lauren Olsen nie miała w szkole łatwego życia. Była prześladowana, a rówieśnicy się z niej naśmiewali. Dziewczyna z pewnością nie spodziewała się, że kilka lat później jeden ze szkolnych łobuzów zostanie jej mężem.

Znajomi z liceum byli zaskoczeni, gdy Lauren zaczęła spotykać się z Lucasem. Chłopak regularnie się z niej naśmiewał i jej dokuczał. Nikt nie spodziewał się, jak zakończy się ta relacja. 

Zobacz wideo Jacek Rozenek nie wierzy już w miłość? "Pierwsze pięć lat małżeństwa to była bajka"

Dodatek 200 złotych do emeryturyCi seniorzy otrzymają 200 zł do emerytury. Dodatku nie wypłaci ZUS

Lucas prześladował Lauren w szkole. "Nienawidziłam go"

15-letnia Lauren uczęszczała do tej samej szkoły, do której chodził Lucas, ale daleko im było do przyjaźni. Chłopak wspólnie ze znajomymi obrzucał dziewczynę wyzwiskami i nagrywał ją na szkolnym korytarzu, a potem wrzucał filmy na Snapchata. Przezywał ją "Linda" na cześć kreskówkowej postaci z Bob’s Burgers. – Nienawidziłam go. Nie chciałam mieć z nim nic wspólnegomówiła dziewczyna.

Sytuacja zmieniła się, gdy w 2017 roku Lauren miała wypadek samochodowy. Lucas był jego świadkiem. Zmartwiony sytuacją koleżanki odezwał się do niej na jednym z portali społecznościowych. Od tamtej pory zaczęli regularnie ze sobą rozmawiać i okazało się, że wiele ich łączy. Lucas tłumaczył, że dokuczał Lauren, ponieważ zwyczajnie mu się podobała. – Drażniłem się z nią, bo ją lubiłem. Naśmiewałem się z niej, bo robili to moi przyjaciele. Myśleliśmy, że to zabawne. Patrząc wstecz, myślę, że to było głupie.

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

64-letnia babcia, która zachwyca wyglądem. Na co dzień zajmuje się kulturystyką64-letnia babcia zachwyca wyglądem. Na co dzień zajmuje się kulturystyką

Lauren wybaczyła Lucasowi. "Nie mogę oceniać człowieka po jego zachowaniu, gdy miał 16 lat"

Dwójka nastolatków zaprzyjaźniła się ze sobą. W 2018 roku zaczęli się oficjalnie spotykać. Lucas zrozumiał swój błąd i przeprosił Lauren za to, że jej dokuczał. – Ludzie mówią, że nie wybaczyliby czegoś takiego, ale nie mogę oceniać człowieka po tym, jak się zachowywał, mając 16 lat. Cztery lata później Lucas oświadczył się Lauren. Ślub odbył się w październiku tego samego roku. – Znajomi mówią mi, że nie poślubiliby takiego łobuza z liceum – śmieje się dziewczyna.

 

Para sprawia wrażenie szczęśliwej, a błędy młodości poszły w niepamięć. Lucas i Lauren planują wspólną przyszłość. – Lauren jest niesamowita i nie mógłbym prosić o lepszą osobę, z którą mógłbym przeżyć resztę życia. Chcę mieć rodzinę z Lauren, jestem podekscytowany budową domu i obserwowaniem, jak spełnia się reszta naszych marzeń – przyznał chłopak.

 
Więcej o: